English Home Personel Eksikliği Var.

Dilek Ç. |

Bu akşam saat 8'de olivium alışveriş merkezindeki mağazaya gittiğim ilgilendiğim ürünleri bulmak istediğimde personel arayışına girdim ve koskoca mağazada 1 personel olduğunu çalışan personelin herkese yardımcı olmak için çırpındığını gördüm. Gerçekten personelinizin hali içler acısıydı koskoca mağazada hem de indirimli ürünlerin olduğu bir günde 1 personelle çalışmak nasıl bir ilgisizliktir. English Home gibi kurumsal bir mağazadan beklenilmeyecek bir eksiklik.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  10:52

  Sayın DİLEK ÇAKIR

  Öncelikle size yaşattığımız bu olumsuz deneyimle ilgili tarafınızdan özür dileriz. Siz değerli misafirlerimizin görüşleri, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz.Konu ile ilgili araştırmaların yapılacağını ve gerekli aksiyonların alınacağını belirtmek isteriz.

  Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  English Home

  Müşteri Hizmetleri