28 Ocak 2015

English Home Kredi Kartı İadesi!

Gün içinde almış olduğum ürünleri yanlış geçildiğinden dolayı kartıma iade edilmesi için Kütahya English Home Mağazasına gittiğimde oradaki bütün personel kasadaki işlemi gerçekleştiremedi. Hepsi birbirine top attı 10 dk. molamda yarım saatte iademi gerçekleştirebildiler ve hiç birinin iadeyle ilgili hiçbir konuları olmadığını söylediler.

Kasadaki personelin biri çıkış saatinin geldiğini söyleyerek mağazadan ayrıldı diğeri ise telefonla konuşmak için işlemi yarım bıraktı böyle bir markanın müşterilerini bu şekilde mağdur etmesi hiç hoş değil.

Aslı 4.106 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi27 Mart 2015

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle size yaşattığımız bu olumsuz deneyimle ilgili özür dileriz. Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz. Mağaza personellerimize belirli dönemler içerisinde eğitimler verilmektedir. Eğitimleri eksik olan personellerimiz yakından takip edilmektedir. Fakat siz misafirlerimizin gözlemleri doğrultusunda personellerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu konuda sizlere tekrar teşekkür ediyoruz. Eğitimlerde ilk ilkemiz müşteri memnuniyetimizdir. Sizlerden gelen dönüşler sayesinde personelimizi daha iyi tanıyor ve bu şekilde firmamız yararına olacak uygulamaları yapabiliyoruz. Şikayetçi olduğunuz mağazanın sorumlusuna gerekli uyarılar yapılmıştır. Şikayetlerinizi daha hızlı çözümleyebilmek adına markamıza ait olan [email protected] adresimize göndermenizi öneririz. English Home olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız gün geçtikçe yeni mağazaları ile tüm Türkiye çapında müşterilerine iyi hizmet vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir. Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön