10 Ağustos 2015

English Home İlgisizlik, Muhatap Bulamama.

28.07.2015 tarihinde 102.82 TL tutarında internet üzerinden alışveriş yaptım. O gün sitede 3.yıl indiriminden dolayı çok yavaşlık vardı. Alışverişimi yaptım. Ödemede tutar çekilmedi gibi gözükmesine rağmen ödeme çekilmiş.

Ertesi gün haberim oldu internet müşteri hizmetlerini aradım, ukala cevaplar bizde çekim gözükmüyor vs ama yardımcı olmayan tavırlar ki bu benim kaçıncı internet üzerinden English Home' den aldığım ürün Bize Ulaş'tan yazdım dönen yok, mesaj çektim dönen yok, bu ilgisizlik karşısında şoktayım. Acil çözüm bekliyorum.

Gurbet 394 Okunma

Cevaplar

 • Gurbet13 Ağustos 2015

  Teşekkür etmem çünkü ben koşturduğum için çözüme bağlandı sorunum eğer şikayet var olmasaydı ben kendime muhatap olacak kimseyi bile bulamazdım. Teşekkürü hak eden bence sadece şikayet var iyki var:)

 • Gurbet12 Ağustos 2015

  Ulaşabileceğim bir muhatap bulabilirsem şayet kredi kartı ekstramı ulaştıracağim tarafınıza

 • Gurbet12 Ağustos 2015

  Sorun zaten tam olarak burada sizler beni arama gereği bile duymadınız. Bakın benim sorunum şu çekmemiş gözüküyor ama çekim yapılmış. Ben çekilmeyen paranın derdinde değilim çekilmiş bir meblağ var ve çekilmemiş görünüyor.

 • English Home Temsilcisi12 Ağustos 2015

  Değerli misafirimiz, Yapılan incelemeler sonucu kredi kartınızdan tarafımızca her hangi bir ücret tahsil edilmeği görülmüştür. Sipariş ödeme ekranında , ödemeye yapmaya çalıştığınız kredi kartınızda limit yetersiz hatası alınmıştır. Bu sebepten dolayı siparişiniz gerçekleşememiştir. İlgili işlem detayları mail adresinize gönderilmiştir. İlginize teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön