English Home İlgisizlik, Muhatap Bulamama.

Gurbet B. |

28.07.2015 tarihinde 102.82 TL tutarında internet üzerinden alışveriş yaptım. O gün sitede 3.yıl indiriminden dolayı çok yavaşlık vardı. Alışverişimi yaptım. Ödemede tutar çekilmedi gibi gözükmesine rağmen ödeme çekilmiş.

Ertesi gün haberim oldu internet müşteri hizmetlerini aradım, ukala cevaplar bizde çekim gözükmüyor vs ama yardımcı olmayan tavırlar ki bu benim kaçıncı internet üzerinden English Home' den aldığım ürün Bize Ulaş'tan yazdım dönen yok, mesaj çektim dönen yok, bu ilgisizlik karşısında şoktayım. Acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gurbet B.
  13 Ağustos
  13:25

  Teşekkür etmem çünkü ben koşturduğum için çözüme bağlandı sorunum eğer şikayet var olmasaydı ben kendime muhatap olacak kimseyi bile bulamazdım. Teşekkürü hak eden bence sadece şikayet var iyki var:)

 • Gurbet B.
  12 Ağustos
  16:21

  Ulaşabileceğim bir muhatap bulabilirsem şayet kredi kartı ekstramı ulaştıracağim tarafınıza

 • Gurbet B.
  12 Ağustos
  15:53

  Sorun zaten tam olarak burada sizler beni arama gereği bile duymadınız. Bakın benim sorunum şu çekmemiş gözüküyor ama çekim yapılmış. Ben çekilmeyen paranın derdinde değilim çekilmiş bir meblağ var ve çekilmemiş görünüyor.

 • 12 Ağustos
  15:24

  Değerli misafirimiz,

  Yapılan incelemeler sonucu kredi kartınızdan tarafımızca her hangi bir ücret tahsil edilmeği görülmüştür. Sipariş ödeme ekranında , ödemeye yapmaya çalıştığınız kredi kartınızda limit yetersiz hatası alınmıştır. Bu sebepten dolayı siparişiniz gerçekleşememiştir. İlgili işlem detayları mail adresinize gönderilmiştir.

  İlginize teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

  English Home

  Müşteri Hizmetleri