14 Ekim 2016

English Home Hediye Gelen Ürün Değişimi Olmaması!

Haziran ayında hediye alınmış ve elime yeni ulaşan iki adet aynı bebek nevresim takımını mağazanızda değişim olmayacağı konusunda ürüne bakılmaksızın (paketlendiği gibi duruyor) sert bir üslup ile geri çevrildim. 1. Niçin ürün değişimi yapılmıyor başka mağazalar da süresi geçse bile yardımcı olmaya çalışan personel var iken Uncalı/Antalya mağazanızda neden olmuyor? 2. Dilenci muamelesi gördüğümü düşünüyorum sizin müşteri anlayışınız bu mudur? Ya da müşteri memnuniyetiniz? 3. Mağaza mağaza kurallarınız ya da işleyiş şekli farklı mı? Uygun bir dille size durumu izah etmeye çalıştım. Olumlu olarak geri dönüş beklemekteyim.

Hanife 2.366 Okunma

Cevaplar

  • Hanife 17 Ekim 2016

    Hala yorumuma cevap alamadım

  • Hanife 14 Ekim 2016

    Ürünün değişim kartı elimde yalnız ürün haziran ayında alınmış olup bu ay içinde elime ulaşmıştır. Ürün kullanılmamış ve zarar görmemiş paketi dahi açılmamıştır. Sadece tarihi geçtiği için mi değişim olmamakta aynı üründen şu an 2 tane bulunmakta başka bir ürün ile neden değişim olmuyor anlamış değilim?

  • English Home Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size teşekkür ederiz. İade/ Değişim prosedürümüz hakkında kısaca bilgi vermek isteriz. Ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması şartı ile fatura ibrazınız ile geldiğiniz takdirde fatura tarihini takiben 1 ay içerisinde iade ya da değişim yapılabilmektedir. Hediye gelen ürünler için değişim kartı ibrazı gerekmektedir. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda almış olduğunuz ürünün değişim kartı olmadığı için üzülerek değişim işleminin yapılamayacağı bilgisini siz değerli misafirimizle paylaşmak isteriz. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, saygılarımızı sunarız. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön