03 Eylül 2014

English Home Erenköy Şube Personelinin Kaba Tavrı!

31.08.2014 tarihinde alışveriş yaptığım Erenköy mağazasında öncelikle personellerin 2'si (S** Hanım ve diğer hanımefendi) tarafından sorduğum hiçbir soruya cevap alamadım, dönüp yüzüme bile bakmadılar. En sonunda zoraki bir şekilde ters cevaplar vermeye başlayınca, kendilerinden bilgi almaktan vazgeçtim.

Son olarak kasaya geldiğimde yine kasada bulunan S** Hanım tarafından sert tavırlara maruz kaldım. Aldığım ürünler çizilebilecek olmasına rağmen ürünleri sarmadı, paket yapılmasını istediğimde ise paketleme kağıtlarını elime tutuşturdu. Bugüne dek farklı şubelerinden onlarca kez alışveriş yaptım, ilk defa böyle personellerle karşılaşıyorum. İlgili işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

Gökçe 3.910 Okunma

Cevaplar

  • Gökçe'nin Teşekkür Mesajı05 Eylül 2014

    Şikayetim daha yayınlanmadan bana telefon ile ulaşan firma yetkililerine teşekkür ederim. Müşteri geri bildirimlerini bu kadar titizlikle takip ediyor olmaları çok sevindirici. Firmaya olan güvenimi tekrar sağladılar.

  • English Home Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle size yaşattığımız bu olumsuz deneyimle ilgili özür dileriz. Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz. Tarafınızla gerçekleştirdiğimiz görüşme ve edindiğimiz bilgiler ilgili birimlerimizle de paylaşılmıştır. Konuyla ilgili mağaza personellerimize gerekli uyarılar yapılmıştır. Şikayetlerinizi daha hızlı çözümleyebilmek adına markamıza ait olan [email protected] adresimize göndermenizi öneririz. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön