20 Eylül 2016

English Home Değişim Problemi.

Kızıma doğum günün de gelen nevresim takımını değiştirmek istedim. Elimde ne değişim kartı, nede fatura var. O kadar çok misafir geldi ki en az 50 kişi kimin ne aldığını bilmiyorum. Bu yüzden bu nevresim takımını kim aldı bilemiyorum.
Aradım yetkilileri, İstanbul genel müdürlüğünü ve müşteri hizmetlerini. Kesinlikle yardımcı olamayacaklarını çünkü sürekli indirim yaptıklarını fiyatı neden aldığını bilinmediğini değişim olmayacağını ürünün elimde kaldığını söylediler.Böyle bir olay olur mu? Ürünün üzerinde seri numarası var. Ürün halen vitrinde var. Satılıyor. Ama kim aldı bilmediklerinden değiştirmiyorlar. Şikayetçiyim. Çok kötü bir firma.

Zeynep 811 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi20 Eylül 2016

    Sayın ZEYNEP ERARSLAN Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İade/değişim sistemimiz hakkında kısaca bilgilendirme yapmak isteriz. Aldığınız bir ürünü fatura tarihini takip eden 1 ay içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Fakat ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca fatura ibrazı değişim/İade için gereklidir. Hediye ürünlerimiz için de değişim kartı ibrazı gereklidir. Saygılarımızla English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön