English Home Çalışanların Ürünlerin Saklayıp Kendine Ayırmaları.

Neslihan K. |

Niğde English Home çalışanları indirime giren ürünleri saklayıp kendi yakınlarına ayırıyorlar ve bu yetmezmiş gibi kalmadığını hatta hiç gelmediğini söyleyip geçiştiriyorlar müşterileri. Gelen müşteri ile ilgilenmedikleri de çok açık. Ürünler indirime girdiği zaman bunu önce kendi haklarıymış gibi görüyorlar. Çalışanların değiştirilmesini önemle rica ederiz.

Etiketler :

Bayi Personel Kampanya - Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  15:10

  Değerli Misafirimiz,

  Öncelikle size yaşattığımız bu olumsuz deneyimle ilgili özür dileriz. Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz.

  Mağaza personellerimize belirli dönemler içerisinde eğitimler verilmektedir. Eğitimleri eksik olan personellerimiz yakından takip edilmektedir. Fakat siz misafirlerimizin gözlemleri doğrultusunda personellerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu konuda sizlere tekrar teşekkür ediyoruz. Eğitimlerde ilk ilkemiz müşteri memnuniyetimizdir. Sizlerden gelen dönüşler sayesinde personelimizi daha iyi tanıyor ve bu şekilde firmamız yararına olacak uygulamaları yapabiliyoruz. Şikayetçi olduğunuz mağazanın personellerine gerekli uyarılar yapılmıştır.

  Şikayetlerinizi daha hızlı çözümleyebilmek adına markamıza ait olan info@englishhome.com.tr adresimize göndermenizi öneririz.

  English Home olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız gün geçtikçe yeni mağazaları ile tüm Türkiye çapında müşterilerine iyi hizmet vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir.

  Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz.

  English Home

  Müşteri Hizmetleri

 • Neslihan K.
  17 Haziran
  12:26

  Artık bu konuya bir el atılmalı. Değiştirme süresi 1 ay olmasına rağmen değişime götürdüğümüzde hep bir bahane üretiyorlar. Sistem bozuk, yoğunuz, şimdi olmaz, daha sonra yapalım gibi sözler ile geçiştiriyorlar. Çalışanlardan oldukça şikayetçiyim. Ürünleriniz kaliteli fakat personelleri için aynı şeyi söylemek çok zor! Not: Bir tek Gülhan Hanım iyi. Diğer çalışanlarında öyle olması değiştirilmesini tekrar önemle rica ediyorum!