16 Haziran 2015

English Home Çalışanların Ürünlerin Saklayıp Kendine Ayırmaları.

Niğde English Home çalışanları indirime giren ürünleri saklayıp kendi yakınlarına ayırıyorlar ve bu yetmezmiş gibi kalmadığını hatta hiç gelmediğini söyleyip geçiştiriyorlar müşterileri. Gelen müşteri ile ilgilenmedikleri de çok açık. Ürünler indirime girdiği zaman bunu önce kendi haklarıymış gibi görüyorlar. Çalışanların değiştirilmesini önemle rica ederiz.

Neslihan 515 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi25 Haziran 2015

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle size yaşattığımız bu olumsuz deneyimle ilgili özür dileriz. Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz. Mağaza personellerimize belirli dönemler içerisinde eğitimler verilmektedir. Eğitimleri eksik olan personellerimiz yakından takip edilmektedir. Fakat siz misafirlerimizin gözlemleri doğrultusunda personellerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu konuda sizlere tekrar teşekkür ediyoruz. Eğitimlerde ilk ilkemiz müşteri memnuniyetimizdir. Sizlerden gelen dönüşler sayesinde personelimizi daha iyi tanıyor ve bu şekilde firmamız yararına olacak uygulamaları yapabiliyoruz. Şikayetçi olduğunuz mağazanın personellerine gerekli uyarılar yapılmıştır. Şikayetlerinizi daha hızlı çözümleyebilmek adına markamıza ait olan [email protected] adresimize göndermenizi öneririz. English Home olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız gün geçtikçe yeni mağazaları ile tüm Türkiye çapında müşterilerine iyi hizmet vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir. Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. English Home Müşteri Hizmetleri

  • Neslihan 17 Haziran 2015

    Artık bu konuya bir el atılmalı. Değiştirme süresi 1 ay olmasına rağmen değişime götürdüğümüzde hep bir bahane üretiyorlar. Sistem bozuk, yoğunuz, şimdi olmaz, daha sonra yapalım gibi sözler ile geçiştiriyorlar. Çalışanlardan oldukça şikayetçiyim. Ürünleriniz kaliteli fakat personelleri için aynı şeyi söylemek çok zor! Not: Bir tek Gülhan Hanım iyi. Diğer çalışanlarında öyle olması değiştirilmesini tekrar önemle rica ediyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön