26 Ağustos 2013

English Home Birçok Şubeniz Müşteriyle İlgilenmiyor!

Çift kişilik yün yorgan için bilgi almak istediğimizde English Home'un farklı şubelerini birçok kere aradık fakat hiç kimse bizimle doğru düzgün ilgilenmedi. Ayrıca birçok şubenizde özellikle gidip sorduğumuzda ilgilenen olmadı ve birçok bahaneler söylendi.

En sonunda Carousel AVM'deki mağazanızda çalışan C******* A. hanım, B**** beyefendi bizimle çok ilgilendi ve diğer mağazaların Hiçbir Yerde yok dediği yorganı 2 gün içinde teslim ettikleri için kendilerine çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Yasemin 355 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli misafirimiz, Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak görüyoruz.İletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda mağazalarımıza genel uyarıların yapıldığını tarafınızla paylaşmak isteriz.Carousel mağaza personelleri hakkındaki olumlu düşünceleriniz bizi çok mutlu etmiştir. Mağaza personellerimize belirli dönemler içerisinde eğitimler verilmektedir. Eğitimleri eksik olan personellerimiz yakından takip edilmektedir. Fakat siz misafirlerimizin gözlemleri doğrultusunda personellerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu konuda sizlere tekrar teşekkür ediyoruz. Mağazalarımızla ilgili şikayet,öneri ve isteklerinize daha hızlı yanıt verebilmek adına markamıza ait olan [email protected] adresimize e-mail göndermenizi öneririz. English Home olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız gün geçtikçe yeni mağazaları ile tüm Türkiye çapında müşterilerine iyi hizmet vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir. Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön