24 Mart 2016

Engince Yaşam Alanları Paramı Ne Zaman Gönderecekler Sabırsızlıkla Bekliyorum

İnsanları mağdur etmekten başka hiçbir şey yapmıyorlar. Mağaza da görüp beğendiğim koltuğun siparişini verdik yaklaşık 20 günün sonunda duvarlarımı çize çize koltuğu evime getirdiler. Koltuğun tamamı hatalı yay sesi yamukluk hepsi mevcut ve istediğim koltukla alakası yok. Neyse koltuğu geri aldılar tekrar duvarlarımı çize çize çıkardılar. Asıl mesele koltuğun modeli değişti biz size paranızı iade edelim. Koltuk evime gelmeden önce modelinin değiştiği belli değil miydi. İnsanları yanıltmaya çalışmayın. Paramın acilen iadesini istiyorum. Başka bir firmadan koltuk alacağım. Mağdur ettiniz beni etmeye devam etmeyin.

Hasan 657 Okunma

Cevaplar

 • Engince Yaşam Alanları Temsilcisi25 Mart 2016

  Müşterimize satışı yapılan mobilyalarda ki model değişikliği müşterimiz tarafından kabul edilmediği ve firmamızın müşteri memnuniyeti önceliği olması sebebiyle kendisine yeni ürün alması teklif olarak sunulmuştur. Ancak müşterimiz ısrarla eski modeli istemiştir. Bunun mümkün olmaması sebebi ürün parçalarının üretimden kalkmış olmasıdır. Müşterimiz Bu durumu kabul etmemiş olup, para iadesi istemişlerdir. İade işlemi yapılmıştır. ENGİNCE YAŞAM ALANLARI

 • Hasan25 Mart 2016

  Para iadesinden önce müşteri memnuniyeti önemli. Memnun kaldık mı kalmadık. Mağdur olduk mu olduk. Sandalyeleri mi sizden aldığım koltuğun kumaşına göre başka bir yerde yaptırdım. Bana da yazık günah o kadar para verdim o kumaşa sayenizde tekrardan bütün kumaşları yeniden para vererek değiştiriyorum. Kimseye tavsiye etmeyeceğim tek firma engince... .

 • Engince Yaşam Alanları Temsilcisi24 Mart 2016

  Değerli Müşterimizin istediği koltuk, yeni versiyona yakın olmadığı için kendisine para iadesi veya tarafımızdan yeni koltuk almaları önerilmiştir. Müşterimiz para iadesini tercih ettikten sonra kredi kartı ile alınmış olan ürünün para iadesi için bankaya talimat verilmiştir. Bundan sonra ki tüm işlemler bankaya ait olduğundan dolayı süreç uzaması bizimle alakalı değildir. Müşterimize para iadesini banka bugün gerçekleştirmiştir. ENGİNCE YAŞAM ALANLARI

 • Engince Yaşam Alanları Temsilcisi24 Mart 2016

  Merhaba. Şikayetiniz dikkate alınarak ilgili departmanımıza aktarılmıştır. Konu ile ilgili en kısa zaman da tarafınıza dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

 • Hasan24 Mart 2016

  İnsanları mağdur etmekten başka hiçbir şey yapmıyorlar. Mağaza da görüp beğendiğim koltuğun siparişini verdik yaklaşık 20 günün sonunda duvarlarımı çize çize koltuğu evime getirdiler. Koltuğun tamamı hatalı yay sesi yamukluk hepsi mevcut ve istediğim koltukla alakası yok. Neyse koltuğu geri aldılar tekrar duvarlarımı çize çize çıkardılar. Asıl mesele koltuğun modeli değişti biz size paranızı iade edelim. Koltuk evime gelmeden önce modelinin değiştiği belli değil miydi. İnsanları kandırmaya çalışmayın. Paramın acilen iadesini istiyorum. Başka bir firmadan koltuk alacağım. Mağdur ettiniz beni etmeye devam etmeyin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön