Engince Yaşam Alanları Paramı Ne Zaman Gönderecekler Sabırsızlıkla Bekliyorum.

Hasan D. |

İnsanları mağdur etmekten başka hiçbir şey yapmıyorlar. Mağaza da görüp beğendiğim koltuğun siparişini verdik yaklaşık 20 günün sonunda duvarlarımı çize çize koltuğu evime getirdiler. Koltuğun tamamı hatalı yay sesi yamukluk hepsi mevcut ve istediğim koltukla alakası yok. Neyse koltuğu geri aldılar tekrar duvarlarımı çize çize çıkardılar. Asıl mesele koltuğun modeli değişti biz size paranızı iade edelim. Koltuk evime gelmeden önce modelinin değiştiği belli değil miydi. İnsanları yanıltmaya çalışmayın. Paramın acilen iadesini istiyorum. Başka bir firmadan koltuk alacağım. Mağdur ettiniz beni etmeye devam etmeyin.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  18:38

  Müşterimize satışı yapılan mobilyalarda ki model değişikliği müşterimiz tarafından kabul edilmediği ve firmamızın müşteri memnuniyeti önceliği olması sebebiyle kendisine yeni ürün alması teklif olarak sunulmuştur. Ancak müşterimiz ısrarla eski modeli istemiştir. Bunun mümkün olmaması sebebi ürün parçalarının üretimden kalkmış olmasıdır. Müşterimiz Bu durumu kabul etmemiş olup, para iadesi istemişlerdir. İade işlemi yapılmıştır.

  ENGİNCE YAŞAM ALANLARI

 • Hasan D.
  25 Mart
  13:51

  Para iadesinden önce müşteri memnuniyeti önemli. Memnun kaldık mı kalmadık. Mağdur olduk mu olduk.
  Sandalyeleri mi sizden aldığım koltuğun kumaşına göre başka bir yerde yaptırdım. Bana da yazık günah o kadar para verdim o kumaşa sayenizde tekrardan bütün kumaşları yeniden para vererek değiştiriyorum.
  Kimseye tavsiye etmeyeceğim tek firma engince... .

 • 24 Mart
  13:50

  Değerli Müşterimizin istediği koltuk, yeni versiyona yakın olmadığı için kendisine para iadesi veya tarafımızdan yeni koltuk almaları önerilmiştir. Müşterimiz para iadesini tercih ettikten sonra kredi kartı ile alınmış olan ürünün para iadesi için bankaya talimat verilmiştir. Bundan sonra ki tüm işlemler bankaya ait olduğundan dolayı süreç uzaması bizimle alakalı değildir. Müşterimize para iadesini banka bugün gerçekleştirmiştir.

  ENGİNCE YAŞAM ALANLARI

 • 24 Mart
  13:01

  Merhaba. Şikayetiniz dikkate alınarak ilgili departmanımıza aktarılmıştır. Konu ile ilgili en kısa zaman da tarafınıza dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

 • Hasan D.
  24 Mart
  11:26

  İnsanları mağdur etmekten başka hiçbir şey yapmıyorlar. Mağaza da görüp beğendiğim koltuğun siparişini verdik yaklaşık 20 günün sonunda duvarlarımı çize çize koltuğu evime getirdiler. Koltuğun tamamı hatalı yay sesi yamukluk hepsi mevcut ve istediğim koltukla alakası yok. Neyse koltuğu geri aldılar tekrar duvarlarımı çize çize çıkardılar.
  Asıl mesele koltuğun modeli değişti biz size paranızı iade edelim. Koltuk evime gelmeden önce modelinin değiştiği belli değil miydi. İnsanları kandırmaya çalışmayın.

  Paramın acilen iadesini istiyorum. Başka bir firmadan koltuk alacağım. Mağdur ettiniz beni etmeye devam etmeyin.