Engince Yaşam Alanları Kırık Gelen Parça 2 Aydır Değişmiyor...

Çiğdem E. |

TV ünitesi ve yemek masası takımı aldık. Önce sandalyeler yanlış renk kaplanmış geldi. Teslimatı yapanların tavırları ayrı bir konu, gri değil hanımefendi bu krem krem! Bunu istemişsiniz bu geldi demeler. Şikayetimi o zaman yazmadım, olur böyle şeyler dedim geçtim. Ama masanın açılan parçası kırık gelir, siz ödemeyi yaparsanız ve 2 ay mağazayı ararsanız ve her seferinde ben ilgileniyorum merak etmeyin deyip kimse sizi aramazsa, olmaz böyle şey!

A*** Hanım'a da bizimle ilgilenmediği ama 6 kez aradığımızda da ben ilgileniyorum merak etmeyin dediği için teşekkür ediyorum! Acaba gerçekten ilgileniyor mu merak ediyorum. Bir müşteriniz olarak tavsiyem, o güzel dizaynlara yazık etmeyin, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitenizi biran önce arttırın ki piyasada daha uzun yıllar var olun, bu hizmet kalitesizliği ile zor. Tüketiciler ürün kadar hizmete de önem veriyor.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem E.
  29 Ekim
  14:32

  16 gün oldu, engince konu ile ilgili en kısa sürede döneceklerini söyledikten sonra, bekliyoruz...

 • Çiğdem E.
  27 Ekim
  06:59

  Marhabalar, bugün ürünü alalı 2.5 ay, yetkili kişinin, bu platformda size dönüş yapacağız demesinin üzerinden 6 gün geçti, ne yazık ki dönüş yok. Almadan bir düşünün derim.

 • 21 Ekim
  12:16

  Merhaba. Şikayetiniz dikkate alınarak ilgili departmanımıza aktarılmıştır. Konu ile ilgili en kısa zaman da tarafınıza dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.