Engince Yaşam Alanları Kaba ve Saygısız Muamele...

Didem K. |

Tam bir yıl önce aldığımız koltuğun ortası çat diye çökünce ekip geldi. Koltuğu Orta bacağı eksik satmışlar meğer. Bir yıldır nasıl güzel kullandığımızı buradan anlayın, normalde bir haftada çökmesi lazımdı. Kol koymak için yapılan kolçakta dalgalanmalar sünger kaymaları oldu. Onu yapamadılar iç plakası kalitesizmiş, 350 TL masraf çıkardılar Engince Yaşam Alanları'nı aradım ve bana dedikleri:- kolçakta zıplamıştır. -Zıpladınız demiyorum, zıplanmıştır.
-ben o koltuğu size o şekilde satmadım demek ki sizin hatanız.
-çocuk varsa evde o yapmıştır.
-30 yıldır bu sektördeyim kolçak nasıl kırılır sizden iyi bilirim.
Bana yaşattığınız sinir harbi için hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  17:57

  Müşterimizin var olan ürün şikayetlerinin onarımı 21.12.2015 tarihi itibari ile sorunsuz olarak sonlandırılmıştır. Kullanıcı hatası olup yansıtmamız gereken servis bedeli müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma olmamızdan dolayı kendisine bedel yansıtılmadan servis hizmeti verilmiştir.

  ENGİNCE YAŞAM ALANLARI

 • Didem K.
  25 Ocak
  14:32

  Firma sahibine kadar arandım, ecevit beye ilgisi için teşekkür ederim. Gözde hanımın yardım tekliflerini firma ile ilgili genel hayal kırıklığım dolayısıyla reddettim kendisi elinden geleni yapmıştır.

 • 12 Ocak
  10:24

  Merhaba. Şikayetiniz dikkate alınarak ilgili departmanımıza aktarılmıştır. Konu ile ilgili en kısa zaman da tarafınıza dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.