10 Mart 2016

Engince Yaşam Alanları Aşırı Lakayt Bir Firma..

Tamamen satış üzerine kurulmuş, satış sonrası hizmetleri aşırı derecede kötü bir firma. Montaj için 13:00-15:00 arasında geliyoruz deyip 18:00' da gelen insanı saatlerce bekleten, özensiz bir şekilde ürün taşıyan ve özensiz hareketlerde bulunan bir montaj ekibine sahip bir firma.

Bunca şey yetmezmiş gibi bir de eksik parça ve taşımadan kaynaklı çizik ürün getiren bunları da bir sonraki sefere düzeltiriz deyip giden, daha sonrasında gelecekleri vakitte de özellikle bir zaman dilimi istememe rağmen öğleden sonra geleceğiz diyerek yeniden saat 18:00 'a kadar bekleten bu süreçte 6 kere arayıp farklı saatler almama rağmen hiçbir saate uymayan bir firma. Aldığıma alacağıma pişmanım. Umarım ürünleri kullanırken de böyle sorun yaşamam.

Halit 708 Okunma

Cevaplar

  • Halit'in Teşekkür Mesajı30 Mart 2016

    Müşteri hizmetleri aracılığı ile konu çözüme ulaşmış olup gerekli işlemler yapılmıştır. Süreç konusunda müşteri hizmetleri desteğini oldukça fazla olarak hissettim, teşekkürler. Umarım bu desteğinizi tüm birimlerinize de yansıtabilirsiniz. İyi günler dilerim.

  • Halit 22 Mart 2016

    Müşteri hizmetlerinden gelen geri dönüş neticesinde ilerleme yaşanmıştır. Ancak onca uyarıya rağmen hala ilk açıklama servis ekiplerinin öğleden sonra geleceği yönünde olup yoğun bir şekilde şikayetimi dile getirince saat bilgilendirmesi (12:00-13:30 olarak) yapışmıştır. Verilen saat aralığının sonuna doğru servis ekibi gelmiştir. Servis ekibi kontrolü gerçekleşirken bile bunun için mi çağırdınız şeklinde geri dönüşte bulunmuştur. Çizik olan sandalye fabrikaya geri gönderilmiş olup hatalı delik açılan TV ünitesi üst konsolu değiştirileceği belirtilmiştir. Diğer eksiklerinde giderileceği belirtilmiştir. Süreç müşteri hizmetleri üzerinden devam etmektedir.

  • Engince Yaşam Alanları Temsilcisi10 Mart 2016

    Merhaba. Şikayetiniz dikkate alınarak ilgili departmanımıza aktarılmıştır. Konu ile ilgili en kısa zaman da tarafınıza dönüş yapılacaktır. İyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön