24 Ekim 2016

Engin Ev Mobilya Hizmet ve Kalite Eksikliği...

Bir ay önce tüm ev mobilya eşyalarımı Engin Ev Mobilya'dan aldım, gardırobumu toplamda 15 / 20 defa açıp kapattım, dolabın kapısı bozuldu açılıp kapanmıyor. Servis için aradım en az 10 gün içerisinde geliriz dendi. Kıyafetimi içinden alamıyorum kapısı kapalı açılmıyor dememe rağmen henüz kimse gelip tamirat yapmadı.
Not:Ödediğim yüksek rakam karşılığı bu şekilde olmamalıdır.

Berna 3.727 Okunma

Cevaplar

  • Berna26 Ekim 2016

    Maalesef şikayetim hala devam etmektedir henüz arayan soran yok daha önce belirtiğim gibi firmada çalışan biri tarafından arandım fırça yedim onun dışında geri dönüş olmadı bir çalışan yüzünden ben müşteri olarak bu firmaya bir sürü para ödememe rağmen gar dolabımı kullanamıyorum bizzat firma sahibine sesleniyorum yazıklar olsun siz kendi firmanızdaki çalışanlarınızı yönetemiyorsunuz, bu iş böyle bitmez en yakın zamanda tüketici hakları mahkemesine başvuruda bulunacağım.

  • Berna22 Ekim 2016

    Şikayetim hala devam etmektedir üstüne üstelik derdimi anlatım derken sevkıyat sorumlusu (Gül hanım) denen bir çalışan tarafından tabiri caizse üslupsuz ve saygısızca fırça yedim size servis göndermiyorum dendi suratıma telefon kapatıldı, kendini kanıtlamış bu tarz bir firmada bu elemanlar çalıştırılıyor yazıklar olsun.! Sanki müşteri olan kendisi hizmet veren benim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön