Engelli Müşterisini Avea'da Engelledi!

Özcan E. |

23 /7,2015 501661 kodlu Antalya'da bulunan Dağlar İletişime gittik. İşitme engelli kardeşim tüm sevdikleriyle görüntülü görüşebileceği için heyecanla yukarıda belirtilen şubeye gittik. Kardeşimi ve beni güler yüzle karşıladılar. Turkcell olan hattımız taşındıktan sonra tavsiye üzerine aldığımız Nokia Lumia 820 Avea'ya taşıdık bize tavsiye ettiği telefonu aldık. Deneme için de (taşıma 6 gün) sürdü hayal kırıklığı yaşadık. Kardeşim üzüldü telefon 3G ile görüşme yapılamadı mağdur olduk.

Değişm istedik kabul etmediler. T**** A. hanım mağaza müdürü hiç telefonlarımıza bakmıyor merkezde çalışanlar mail attık diyor ne postadan daha geç gidiyor 23 Temmuz nerede 13 Ağustos nerede Avea?

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özcan E.
  13 Ekim
  14:49

  Avea ilginiz için hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç teşekkür edemeyeceğim

 • Özcan E.
  19 Ağustos
  23:34

  17 08,2015 aynı bayi ye gittim daha mail gelmemiş hayırlısı

 • 14 Ağustos
  16:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ağustos
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş