06 Haziran 2013

Enfa Mobilya 4. Ayda Koltuk Kırıldı!

Dumlupınar Üniversitesinde bir öğretim görevlisiyim. Düğün mobilyalarımın bir kısmını Bir İnegöl firması olan Enfa Mobilyadan aldım. Kesinlikle almaz olaydım diyorum. Sebepleri saymaya gelince. Öncelikle faturasız iş yapıyorlar. İkincisi ürünü sağlam teslim etmeyi bilmiyorlar. Ürün evde teslim edilir değil mi bunlar apartmanın kapısında teslim ediyorlar.


Eve çıkarıp kurmak onların işi değilmiş. Ben sırtımda çıkardım desem yeridir. Ürünleri defolu gönderiyorlar. Sonrasında oturmadan koltuk ayağı kırılır mı? evet kırıldığına şahit oldum. son bir aydır hala servis gelecek bekliyoruz. Sonrasında resmen dalga geçiyorlar hergün telefon açıyoruz. üstüne bir de hakaret işitmediğimiz kalıyor.

İsmail 514 Okunma

Cevaplar

  • İsmail23 Nisan 2014

    Şuradaki düşüncelerime bile sadece ve sadece 10,5 ay sonra cevap yazarak büyüklüğünü bir kez daha ispat ettin Enfa Mobilya. Ayrıca şuradaki düşüncelerime cevap yazarak kurumsallaşacağınızı zannediyorsunuz değil mi? Yanıldığınızı çok maliyetli de olsa anlayacaksınız. Çünkü siciliniz çok kötü.

  • Enfa Mobilya Temsilcisi21 Nisan 2014

    Sayın İsmail B. ; Öncelikle ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz talebiniz doğrultusunda 21/04/2014 tarihinde yapılan görüşmeler neticesinde herhangi bir servis talebiniz bulunmamaktadır. Ürünlerinizle ilgili herhangi bir servis talebiniz olduğunda ilgili birimlerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Serkan EREN Enfa Mobilya Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 453 11 44 www.enfamobilya.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön