Enfa Mobilya 4. Ayda Koltuk Kırıldı!

İsmail B. |

Dumlupınar Üniversitesinde bir öğretim görevlisiyim. Düğün mobilyalarımın bir kısmını Bir İnegöl firması olan Enfa Mobilyadan aldım. Kesinlikle almaz olaydım diyorum. Sebepleri saymaya gelince. Öncelikle faturasız iş yapıyorlar. İkincisi ürünü sağlam teslim etmeyi bilmiyorlar. Ürün evde teslim edilir değil mi bunlar apartmanın kapısında teslim ediyorlar.

Eve çıkarıp kurmak onların işi değilmiş. Ben sırtımda çıkardım desem yeridir. Ürünleri defolu gönderiyorlar. Sonrasında oturmadan koltuk ayağı kırılır mı? evet kırıldığına şahit oldum. son bir aydır hala servis gelecek bekliyoruz. Sonrasında resmen dalga geçiyorlar hergün telefon açıyoruz. üstüne bir de hakaret işitmediğimiz kalıyor.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail B.
  23 Nisan
  00:27

  Şuradaki düşüncelerime bile sadece ve sadece 10,5 ay sonra cevap yazarak büyüklüğünü bir kez daha ispat ettin Enfa Mobilya. Ayrıca şuradaki düşüncelerime cevap yazarak kurumsallaşacağınızı zannediyorsunuz değil mi? Yanıldığınızı çok maliyetli de olsa anlayacaksınız. Çünkü siciliniz çok kötü.

 • 21 Nisan
  13:21

  Sayın İsmail B. ;

  Öncelikle ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz talebiniz doğrultusunda 21/04/2014 tarihinde yapılan görüşmeler neticesinde herhangi bir servis talebiniz bulunmamaktadır. Ürünlerinizle ilgili herhangi bir servis talebiniz olduğunda ilgili birimlerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

  Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Serkan EREN
  Enfa Mobilya Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
  453 11 44
  www.enfamobilya.com