You can visit Xolvieto view global content, read reviews, and file complaints.

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Üye Marka

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 2.1

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 1.735

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 2.1
profile-icon
profile-icon

Şikayet0

Şikayet Sıralaması

Marka Profili

subscribe Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende, 4 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. Hakkında

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş., Enerjisa Enerji A.Ş. bünyesinde elektrik dağıtım ve satış hizmeti sunmaktadır. Şirketin, Enerjisa’ya hisselerinin devri, 2013 yılında hisse satış sözleşmesinin imzalanması ile tamamlanmış bulunmaktadır. Enerjisa Toroslar Elektrik, Toroslar Bölgesi’nde hizmet sunmaktadır. Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende A.Ş. tarafından elektrik dağıtım ve satış hizmeti sunulan iller; Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illeridir. Toroslar Bölgesi’nde toplamda 3.4 milyonu aşkın mesken ve ticarethane müşteri grubuna hizmet veren Enerjisa Toroslar Elektrik, hizmet kalitesini her geçen gün daha geliştirmek ve iyileştirmek için önemli yatırımlarda bulunmaktadır. Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş.’nin ana hissedarları Sabancı ve E.ON firmalarıdır. Ana hissedarlarının markaya sağladığı güçle elektrik tedarikinde bir güvence olan Toroslar Enerjisa, elektrik tedariki konusunda en büyük yatırımcılardandır. Sunduğu hizmetlerle milyonlarca kullanıcının elektrik ihtiyacını gidermesine yardımcı olan Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş., aynı zamanda sektöre uygun ürün ve hizmetlerin geliştirilmesinde de aktif bir rol oynamaktadır. Toroslar Enerjisa Elektrik A.Ş. ve hizmetleri ile ilgili daha fazla fikir edinmek için sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. Hizmetleri

Enerjisa Toroslar Elektrik, yaptığı milyarlarca liralık yatırımlarla, müşterilerine sunduğu elektrik tedarikinin en büyük yatırımcısı olarak bugünün ve yarının enerjisinin karşılanma gayesine sahip bulunmaktadır. Enerjisa Toroslar Elektrik, kısaca Toroslar Bölgesi’ne elektrik dağıtım ve satışından sorumludur. Evler ve iş yerlerinin elektrik ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlayan Enerjisa Toroslar Elektrik, milyonlarca müşterisine en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün daha da gelişmiş hizmet kalitesi sunmaktadır. Enerjisa Toroslar fatura ödeme işlemlerinizi; firmanın web sitesinden online olarak, Enerjisa İşlem Merkezleri’nden, anlaşmalı bankalardan, PTT şubelerinden ya da Denizbank fastPay mobil ödeme aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Enerjisa İşlem Merkezleri’nde nakit elektrik faturası ödemelerinde işlem ücreti alınmamaktadır. Ödeme yapabilmek için sözleşme hesap numarası ya da faturanızın yanınızda bulunması gerekmektedir. Faturalarınızı PTT şubelerinden ödemek istediğinizde de herhangi bir ilave ücret ödemenize gerek kalmaz.

Enerjisa Toroslar Elektrik İletişim Kanalları

Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis illerinde toplamda 3.4 milyonu aşkın mesken ve ticarethaneye elektrik hizmeti sunan Enerjisa Toroslar Elektrik, müşteri hizmetlerinin gelişimine büyük önem vermektedir. Bu amaçla müşteri hizmetlerini sürekli olarak geliştirmekte ve müşteri odaklı bir iletişim ağı sunmaktadır. Enerjisa Toroslar Elektrik fatura işlemleriniz, borç işlemleriniz ya da diğer konularla ilgili soru sormak ve bilgi almak için firmanın iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Enerjisa Toroslar iletişim kanalları arasında; Enerjisa Satış çağrı merkezi numarasını arama, Enerjisa dağıtım çağrı merkezi ve arıza hattını arama, Enerjisa İşlem Merkezleri’ni ziyaret etme gibi yöntemler yer almaktadır. Ayrıca her türlü konudaki Enerjisa Toroslar şikayet ve yorumlarınızı ise sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enerjisa Toroslar müşteri hizmetleri numarası nedir?

Enerjisa Toroslar müşteri hizmetleri numarası 444 4 372’dir. Dağıtım çağrı merkezi ve arıza hattı ise ALO 186’dır.

Kaç fatura ödemezsem enerjim kesilir?

Müşteriye gönderilen faturanın son ödeme tarihine kadar ödenmemesi ve gönderilecek ikinci bildirimden itibaren 5 gün içinde ödeme yapılmaması durumunda elektrik kesilmektedir.

Borcumu ödedim, enerjim ne zaman açılacak?

İmar yerleşim alanında ise iki gün içerisinde, imar yerleşim alanı dışında ise üç gün içerisinde elektriğiniz açılacaktır.

İcralık faturamı ödememe rağmen sözleşmem iptal olmuş sebebi nedir?

Son ödeme tarihini geçirdiğiniz faturalarınız hakkınızda icra işlemi başlatıldığında sözleşmeniz de iptal edilebilmektedir. Ödemelerinizi yaptıktan sonra size en yakın Müşteri Hizmetleri Merkezi’ne giderek yeniden abonelik sözleşmesi imzalamanız gerekmektedir.

Daha farklı bir sorum var.

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.