06 Şubat
Yorum Yap
#10099805

Ayedaş Enerjisa'nın Yanlış İşlemler Silsilesi Ve Yetkin Olmayan Personellerinin   Hataları!

Dairemde işgal edildi Enerjisa sadece sözlü beyan ile elektrik aboneliğini bu İşgalci şahıs adına kabul etmiş. Dairemde işgal sonucu uygunsuz elektrik kullanımı olduğunu Enerjisa'ya kanıtlamama rağmen 7 aydan bu yana dairemde işgalci şahısa uygunsuz şartlarda elektrik kullanımına onay verildi. Şikayetimi tekrarlamam halinde ise personel hatası yaptık denildi ve Enerjisa ekte bulunan tekzip yazısını tarafıma gönderdi.


Ekte elektrik aboneliği kesildiğine ilişkin Enerjisa tekzip beyanı bulunmaktadır. Ancak söz konusu dairemde elektrik aboneliği iptal edilmemiş ve Enerjisa uygunsuz kullanıma halen onay vermektedir. Bugün Enerjisa çağrı merkezini aradım durumu sorgulamak istedim saat 11.39 ve M*** adlı çalışanları ile görüşmemiz oldu ama bu çalışan telefonu yüzüme kapatacağını belirtti ve tabii kapattı birkaç defadır aynı sorunu ayrıca yaşadım, yine cevap yok, uzman bir yetkili yok!

Emine 810 Okunma

Cevaplar

  • Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Temsilcisi27 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 27.04.2018 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder, dilediğiniz zaman bize 444 4 372 numaralı Çağrı Merkezimizden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları