14 Şubat 2013

Enerjisa Başkent Elektrik Her Yağmurda Elektrik Kesintisi!

Firmayı her aradığımda arıza kaydı açtıklarını söylüyorlar fakat Ankara'nın göbeğinde Mamak belediyesinin hemen yanında her yağmur yağdığında elektiriğimiz saat başı 3dk süreliğine kesiliyor ve geri geliyor (ne uzun ne kısa tam 3 dk).

Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı bırakmak istediğimde karşıdaki bayan bana şu an enerjinin var olup olmadığını sordu. Bende yeni geldi dedim ve bana şok eden cevabı verdi "Enerjiniz varsa arıza kaydı açamıyoruz". Bu nasıl bir cevaptır. 10 yıl önce o trafolar yapıldığında her taraf gecekonduydu ve kapasitesi yetiyordu, şimdi ise her taraf bina dolu ve trafonun kapasitesi yetmiyor ve bakım yapmaya eriniyorlar. Bunu her seferinde söylüyorum ama umursanmıyoruz.

Mehmet 58 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet06 Aralık 2017

    Eski Şikayetlere bakarken fark ettim Enerjisa ya 1 senedir aynı şikayeti BİMER CİMER gibi yerlerden de ilettim. Demek ki bazı şikayetlerin/sorunların çözülmesi için 5 yıl geçmesi gerekiyor. 5 yıl sonra bile tam değil biraz biraz...

  • Mehmet19 Şubat 2013

    Siteyi incelediğim kadarıyla Enerjisa buradaki şikayetleri pek umursamıyor hatta hiç umursamıyor çünkü hiç birine cevap vermemiş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön