13 Şubat 2013

Energy Saver İşe Yaramayan Tasarruf Cihazları Satıyor!

Çoğunlukla Show Tv'de çıkan enerji tasarruf cihazını pazarlayan firmadan aldım. Belirli bir zaman kullandıktan sonra hiçbir işe yaramadığını gördüm. Alışveriş yaptığım firmayı aradığımda gönderin cihazı kontrol edelim dediler lakin gereksiz bir çaba olduğunu anladım.

Satışı yapan personel show tvyi garantör olarak gösterdi. Cihazın müşteri hizmetleri birimini aradığımda eğer ürünün herhangi bir işe yaramayacaksa ücret iadesini talep ettim, bana hiçbir şekilde bu garantiyide veremediler. Onlara niyetiniz mağdur etmek mi diye sorduğumda nasıl isterseniz o şekilde düşünün deyip umusramaz bir şekilde telefonu kapattılar. Cihaz ana satış kısmı 4b medya diye geçmektedir.

Arif 309 Okunma

Cevaplar

  • Arif05 Nisan 2013

    Buradan Ulusal Yayın yapan TV lere seslenmek istiyorum, biz bir ürünü satın almadan önce öncelikle hangi kanalda reklamı yapılıyor ona bakıyoruz, bu kişilerin halkı kandırmasındaki en büyük katkı sizlerindir, bir kaç kez bu konu ile ilgili ATV ve Show TV izleyici temsilcilerine Mail atmama ve ekranda siz dönüş yapılacaktır mesajı çıkmasına rağmen onlardanda bir şey çıkmadı. Dolayısıyla artık bu kanallara güvenim kalmamakla birlikte ,reklamını yaptıkları ve reklam verenlerden hiç birşey alımıyorum alımıcam.. Sizlerde almayın..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön