12 Kasım 2014

Enel Enerji Güç Kaynağı Garanti Süresi.

Ağustos 2012 ayında aldığımız Enel marka Güç Kaynağı'nın montajı binamıza Kasım 2012 ayında yapılmıştır. Bahsettiğim güç kaynağı Kasım 2014 yılında arıza çıkardı ve servisi aradık. Servisteki görevli cihazın çıkışının Ağustos 2012 ayında çıkış yaptığını, arızanın Kasım 2014 ayında gerçekleştiğini ve garanti kapsamı dışında olduğunu ve onarımının ücret karşılığında yapılabileceğini bildirdi.

Arada cihazın kullanılmayan üç ay kadar bir süresi var, yani biz cihazı yirmi dört ay değil 21 ay kullandık. Hem cihaz Kasım 2012'de değil de Ağustos 2012 de montaj edilmiş olsa bile, yirmi dört aylık garanti süresinin dolmasından itibaren hemen üç ay içerisinde arıza çıkarması da oldukça dikkat çekici.

Aykut 2.234 Okunma

Cevaplar

  • Enel Enerji Temsilcisi14 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle dilek ve şikayetlerinizin bizim için değerli olduğunu ve titizlikle değerlendirileceğini bilmenizi isteriz. Konu ile ilgili detaylı değerlendirme başlatılmış olup, ilgili bölüme aktarılmıştır. Konu ilgili birim tarafından takip edilecek , sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede yapılacaktır. Her türlü talep ve şikayetleriniz için [email protected] adresinden ya da 444 1 856 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ENEL ENERJİ A.Ş MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön