Ender Pen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İsmail sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Ender Pen Kapı Tam Kapanmıyor!

10.459
İsmail
İsmail 03 Şubat 2020 01:46
Ender Pen Kapı Tam Kapanmıyor!
Ender Pen Kapı Tam Kapanmıyor!
Ender Pen Kapı Tam Kapanmıyor!
+2

2017 yılında kayınpederimin evine "Ender pen" marka PVC kapı ve pencere taktırdım. Montajı yapan ustalar oldukça dikkatli ve temiz çalıştılar. Pencere sistemleri çift açılır olmasına rağmen gayet iyi çalışıyorlar. Ancak takılan her iki balkon kapısı da beklenmedik şekilde sorunlu çıktı. Tam kapanmadıkları için sürekli soğuk gelmekte, ve evin genel ısısını inanılmaz şekilde olumsuz etkilemektedirler. Bu durum montajı yapan firmaya defalarca şikayet edildi. İlgili firma her geldiğinde bir sorun olmadığını ve kapı kulpunun yukarı kaldırılarak kilitlenmesi gerektiğini söyleyip gitti. Sorun şu ki; kapı gözle fark edilir şekilde bombeli ve kulp yukarı çok zor kaldırıldığı için artık kapı kulpu esniyor ve stabil değil. İlgili firmanın sunduğu çözüm yolu mağduriyetimizi sürdürmektedir. Talebimiz ender pen firmasının bölge veya genel merkezinden bir uzmanın gelip durum tespiti yapmasıdır.

İsmail
İsmail19 Şubat 2020 01:50

Ne aradınız, ne de sorunu araştırdınız. Malınızın arkasında duramadınız, demek ki şikayetimde haklıymışım.

İsmail
İsmail27 Şubat 2020 13:11

A** bey merhaba, Şikayetle birlikte faturayı da paylaşmıştım, ancak kişisel bilgiler dolayısıyla fatura bu sitede paylaşılmamış. Firma adı "Kumsal Pen" Ankara. İsteğim ilgili firma dışında merkezden tarafsız bir uzmanın kapıları incelemesi. Ancak kendi PVC profilinizi tanımamanıza şaşırdım. Umarım bir yanıltıcılığa maruz kalmamışızdır. İyi çalışmalar dilerim.

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

İsmail
İsmail
 

Zafer Bey merhaba, İlgili firmada yetkili olduğunuzu tahmin ediyorum. Tespitiniz bana çok mantıklı geldi, peki bundan sonra nasıl bir yol izlenecek? Lütfen bildiriniz.

Zafer
Zafer
 

Profil stoklamada yapılan hata sonucu profil yamulmuş Kullanılmaması gereken malzemeyi kullanmışlar Kanat profilinin değişmesi gerekiyor ya da en basiti kasa profiline kanadın eğimini vererek tekrar vidalamak

Ahmet
Ahmet
 

Resimden anlaşılan göre PVC profil Ender Pen markalı gözükmüyor. Bayi adı ve bölge bildiriniz.