Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Ender Mağazaları ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mersin Ender Mağazası Haksız Yere Faiz Tahsil Etmeye Çalışıyor

124
Cennet
Cennet 12 Aralık 2022 13:37

Mersin Ender mağazasına taksitimi zamanında havale ile ödememe rağmen borcumdan düşülmemiş. Üstelik gecikme zammı işlemişler hesabıma. Dekont gönderdim günlerce uğraştıktan sonra ödemeyi düştüler borcumdan ama faiz hala işleniyor hesabıma, her ay borç bildirimi şeklinde mesaj geliyor, defalarca görüştüm ama silmediler faizi hesabımdan. Sürekli biz sizi arayacağız diye oyalıyorlar. İnatla ödemeyeceğim o faizi bakalım ne olacak, çok saçma bir çalışma sistemleri var.

Benzer Şikayetler

profile
45
3 hafta önce

Ender Mağazaları İletişim Problemi Yaşanıyor

Telefona kesinlikle bakmıyorlar. Gecikmiş borç var diye mesaj atıyorlar. Halbuki öyle bir şey yok. Her ay EFT yapmışım. Bu borcu nerenizden uyduruyorsunuz diye arıyorum cevap veren yok. Bu kadar kurumsalsınız siz. Bari telefon numarası koymayın biz de aramayalım.

profile
133
27 Ocak

Ender Mağazaları Yanlış Ödeme Planı

Adapazarı Ender mağazalarından aldığım ürünlerin Elimdeki taksit makbuzu ile sistemlerindeki farklı gözükür. Mesaj mail her yolu denedim ama cevap alamıyorum. Sanki hatalı ben mişim gibi uğraşıyorum. Durmadan eksik ödeme ile ilgili mesaj geliyor ve bu durum çok sinir bozucu. Zaten telefonla ulaşmak ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .