Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Ender Mağazaları ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ender Mağazaları Haksız Yere Faiz Uygulaması Sorunu

4.640
Levent
Levent 05 Nisan 2020 13:03

Şu virüs zamanlarında taksit ödemesi yapmamız için bize IBAN gönderen endere ödeme yapıyoruz fakat parayı bize geri gönderiyorlar. Sebebi ise açıklamada yazım yanlışı yapmamız imiş.

Bizde haliyle elden ödemek için mağazaya gittik ama ödemenin günü doğal olarak geçmişti (yaklaşık 12 saat). Bu zamana kadar bir kere bile ödeme geciktirmeyen biz şu küçük bir hatadan dolayı Ender Mağazaları bu zor günlerde müşterisinden faiz alarak paranın uşağı olduğunu kanıtlamıştır gözümde.

Alınan faiz 1 Türk lirası olsa da 100 Türk lirası olsa da şu an bulunduğumuz durumlar altında bu kadar acımasız davranmak yanıltmaktan başka bir şey değildir.

Benzer Şikayetler

profile
130
2 hafta önce

Ender Mağazaları Mersin  borcumdan Düşülmüyor

Mersin ender mağazası taksiti ödeme yapıyorum. IBAN üzerinden borcumdan düşülmüyor. Aradığımda cevap verilmiyor. Mağdur ediyorsunuz insanları. İnternet üzerinden ödemeyi kapatın o zaman, insanlar ona göre hareket etsin. Telefona cevap vermemek nedir ya? Niye numaranız var süs için mi?

profile
37
3 hafta önce

Ender Mağazaları 2 Kere Ödeme Alındı

Taksit ödemeye girdim ilk başta babamın kartından ödeme yaptım yaptığım ödeme Mobil bankacılıktan kesildi yalnız ödenmemiş gösteriyordu. Sonra kendi kartımdan ödeme yaptım ve aldı. Yani 2 ayrı karttan da ödeme aldı. Mağzanizi arıyorum açan yok yardımcı olursanız sevinirim.

profile
597
24 Şubat

Ender Mağazaları Ödeme Sorunu

Ender Mağazaları Bakırköy'den taksitli alışveriş yaptım. Taksitleri online ödeme artık taksit koyar gibi 15 TL ücret istiyor. Nasıl bir şirket taksit ödemek için para ister? Neyse aradım bana IBAN'la yollayın dediler o zaman ücret ödemezsiniz! Ben de IBAN'a söylediği gibi t. C. Numaramla ödedim. Ayı...

profile
127
11 Ocak

Ender Mağazaları Fazla Taksit Ödeme

Sakarya Ender mağazası müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum telefonlar açılmıyor. Taksit ödeme ile ilgili bir sıkıntım var ve bunu dile getiriyorum ne zaman arasam ulaşamıyorum bununla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim çünkü işlemler uzayınca sıkıntı çıkabiliyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .