13 Aralık 2013

Ender Çelik Yapı Pirefabrik Evde Son Nokta Kalitesizlik!

Öncelikle teslimat süresi 1 ay gecikti. Malzemeler eksik gönderildi. Projemizin çatısı tamamen hatalı çizilmiş ve malzeme hatalı gönderilmiş, tarla ortamından tahmin edemeyeceğiniz düzeltmeler yapılmaya çalışıldı ve ortaya tam simetrisinde olmayan göz kararı bir çatı çıktı.

Dahası 4-5 gün sürecek dedikleri montaj tam 20 gün sürdü bunun nedeni her gün birkaç kez aramamıza rağmen (çoğunda telefonlarımıza cevap alamadık) Ender Çelik Yapı yetkililerinin eksik malzemelerimizi göndermemeleriydi.

Ayrıca gönderilenlerde öyle kötüydü ki çoğunu değiştirmek zorunda kaldık. Bu süreç maddi manevi bize zarar vermiş durumda.

Ayşe 740 Okunma

Cevaplar

  • Ender Çelik Yapı Temsilcisi14 Aralık 2013

    sayın Ayşe .S Galiba bizim müşterimiz T .S işiyle ilgili olarak bu şikayetinizi belirtiyorsunuz .öncelikle yaşanılan bu tatsız olaydan dolayı siz ve ailenizden özür dileriz.biz montaj süresince T.S beyin babası ile hep görüştük ne zaman beni aradıysa bizzat görüştü. teslimatın gecikmesinin nedeni araya montaj ekiplerimizin işlerini zamanında bitiremediği için aksaklıklar ve sizin zannedersem ruhsatla ilgili sorunlarda eklendi .birde sizin ifadenizle çatı makaslarının yönü ters olmuş demişsiniz bunu düzeltmek ve tabiki şantiyede buna çözüm üretmek ister istemez zaman kayıbı , beraberin de de gecikmelerle birleşince üzücü durumlar ortaya çıkarmış .-* biz sözleşmedeki çizimlere uygun yönü yapmıştık* fakat sizin makasların diğer yönde olması gerektiğini konuştuğunuzu dile getirerek düzelmesini istediğiniz.biz makasların yönünü değiştirerek verandanızı da büyüterek işinizi sizin talebinize göre yapmaya çalıştık bu donem uzadı dolayısıyla siz bu donemden bahsediyorsunuz .bu donemde siz istediğiniz için bu makaslar değişti . babanızla hep görüştük bu konuları gerekenleri yapmaya çalıştık .sizinle yapılan sözleşmedeki malzemeleri gönderdik .su an yine sizin işinizle ilgili olarak babanızla irtibat halinde olduğumuzu bilmenizi isterim .saygılarımızla Ender Çelik Yapi Prefabrik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön