Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Enco Bilişim ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nuray sonuçtan çok memnun

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Enco Bilişim İlgili Firma. Hızlı Geri Dönüş

398
Nuray
Nuray 27 Ocak 12:58
Çözüldü
Nuray'ın Teşekkür Mesajı
“Destekleriniz için teşekkürler”

Müşteri memnuniyeti için aldığım robot süpürgeyi kullanışlı bulmadım ve irtibata geldim ikiletmeden iade kabul ettiler buradaki yorumlara bakınca açıkçası korkmuştum. Firma yetkili ve çalışanları ilgili ve alakalı bir firma teşekkür ederim destekleri için.

Enco Bilişim Logo
Enco Bilişim27 Ocak 13:02
Nuray
Nuray27 Ocak 13:03

Destekleriniz için teşekkürler

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
4
20 Şubat

"Enco Bilişim" Açılmamış Ürünü İade Almıyor.

15/02/2023 tarihinde malum firma: "enco bilişim" satıcısından N11 vasıtasıyla Dji Marka Drone siparişi verdim. Ertesi gün ürün elime ulaştı. Kargo kutusunu açtım, ürüne dokunmadan, seri numarasından yurt dışı cihazı olduğunu anladım. Telefonla kendilerine ulaştığımda yurt dışı olduğunu, bir sorun ol...

"Enco Bilişim" Açılmamış Ürünü İade Almıyor.
profile
17
20 Şubat

Epttavm Eliyle Enco Bilişim Tarafından Cayma Hakkım Gasbediliyor.

Epttavm den 15.01.2023 tarihinde PTT-E9RUHM63O-150123 kodu ile Enco Bilişim satıcısından robot süpürge aldım. Ürün kısa sürede tarafıma ulaştı. Kargoyu açtığımda şok oldum. Ürün kartonunun içine atılmış, ambalajlanmadan, sağı solu çarpmış, kartonun her yeri yırtık şekilde gördüm. Ürünün toz torbası ...

profile
108
30 Ocak

Teşekkürler Enco Bilişim (robot Süpürge Hk)

Üç ay önce almış olduğum robot süpürge ile ilgili yaşadığım sorunu anında çözüme kavuşturdular. Buradaki yorumlara bakınca ilk önce çok korkmuştum fakat şirket gerçekten bana çok yardımcı oldu. Müşteri memnuniyetine önem verdikleri ve bana Destekleri için teşekkür ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Serpil
Serpil
 

Nuray Hanım kimdir öncelikle bunu merak ediyorum. Sanırım tek memnun kişi kendiniz tarafından memnuniyet sağlamış bir hesap, Enco Bilişim nerede bize neden çözüm sağlamıyor.

Serpil
Serpil
 

Enco bilişim belkide sizin kullanılışlı bulmadığınız iade ettiğiniz ürünü başkalarına satıyor. Nerede baş tacı olmak merak ettim.

Serpil
Serpil
 

Enco Bilişim bu kadar müşterinin yanındaysa neden 2. El kullanılmış ürün gönderip insanları mağdur duruma düşürüyorsunuz merak ediyorum. Göz göre göre 7.600 ₺ ödediğim robot süpürge kullanılmış ürün. İademi kabul etmiyorsunuz.