08 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10750927

Enast Akvaryum Hizmet Vermemek İçin Uğraşıyor,Oyalıyor!

Sıkıntımı mağdur olduğum bir durumu paylaşmak istiyorum. Tek hobim akvaryum,su,balık. Eve geldiğim zaman tek sakinleştirici huzur bulduğum dinlendiğim dostum akvaryumum. Ve bunu büyütmeye karar verdim. "Ankara Keçiören'de Enast Akvaryum ile bir arkadaş vesile ile tanıştım ve bana sump sistemli akvaryumu 15 gün içinde yapıp göndereceğini söyledi. 1 ay geçti,2.ay hastam var dedi insanlık hali dedim idare ettim ama 3 aydır beni sallıyor. 3.ayın sonunda gönderdi ama. "akvaryumun profili alt masası kaynak yerinden çöktü akvaryumu kaldırmadı. Ekstradan 150 TL tekrardan profil yaptırdım.


Gelen mobilya çok yerinden darbeli ve boyası kalkmış şekilde ve akvaryuma su doldurduktan sonra mobilya kapakları kapanmadı 100 TL'de ona masraf ettim. Sump kısmının malzemeleri koyacağım yerin ızgaralarını göndermemiş. Aydınlatma sistemini göndermemiş. 1 aydır da aydınlatmanın gelmesini bekliyorum her gün için söz veriyor ama gelmiyor. Ve bana akvaryumu sana 300 TL'ye göndereceğim dedi otobüsle 600 TL verdim Mardin/Midyat'a gelecekti Mardin'e gönderdi. Oradan da 300 TL verdim getirttim toplam 1450 TL hatalarının bedelini ödedim.Akvaryum içinde 2100 TL verdim.


Bugün 24 Mayıs 2018 mobilya kuşağı durduk yere yapıştırdıkları yerden çatladı çıkmak üzere yerinden ve hasar ücretlerini göndereceğim dedi bekliyorum halen sorunlar devam ediyor. En son Haziran ayında mesaj attım. Göndermiyorsun bari Mehmetçik Vakfı'na bağışla dedim "tamam" dedi, "yapmazsam namerdim" dedi. Ve bugün 5 Ağustos 2018 halen yatıracak!

Mehmet Mehmet 576 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları