04 Eylül 2013 #1992723

Emsey Hospital Uyarılarımıza Rağmen Yanlış Teşhis!

2 yaşındaki kızımı bu yaz her ay boğazda iltihap ve yüksek ateşle Emsey Hastanesi acil servisine götürmek zorunda kaldık. Her seferinde doktorlara bunun çok tekrarladığını, boğaz kültürü diye bir şey duyduğumuzu söylememize rağmen bize böyle bir test uygulamadılar, direkt antibiyotik verip yolladılar.


Geçen hafta tekrar hastalanınca artık başka hastaneye götürdük. Biz söylemeden kültür testi istedi doktor hanım. Beta mikrobu buldular ve tedavisine başladılar. Çocuğumun boşuna yediği antibiyotiklere mi yanayım, SSK'lı muayene fiyatı olarak her seferinde 50 TL ödediğime mi yanayım. Muadili hastanelerde 20 TL istiyorlar. Bu kalitesiz hizmete bu fahiş fiyat neden, anlaşılır gibi değil.

Caner 3.524 Okunma

Cevaplar

  • Emsey Hospital Temsilcisi30 Eylül 2013

    1992723 nolu bildirim ile ilgili; C…BEY HASTANEMİZİN ÇOCUK HASTALIKLARI BÖLÜMÜNE 27.04.2013 MART AYINDA BAŞVURUDA BULUNMUŞTUR KLİNİK BULGULARINA GÖRE TEDAVİLERİ YAPILMIŞTIR. SONRAKİ BAŞVURU TARİHİ 04.08.2013/AĞUSTOS AYINDADIR. GEÇEN SÜRE ARALARINDA HASTANEMİZİN BÖLÜMLERİNDE ACİL BÖLÜMÜDE DAHİL BİR BAŞVURUSU BULUNMAMAKTADIR. BAŞVURUDA BULUNDUĞU KLİNİK BULGULARI BİRBİRLERİNDEN FARKLIDIR. HER HASTALIĞIN TEŞHİSİNİN BETA MİKROBU OLMADIĞI VE GENEL HASTALIK SÜREÇLERİ KONULARIN DA YANLIŞ BİR TEŞHİS KOYULMADIĞI KONULARINDA C...BEY"E GEREKLİ BİLGİLENDİRMELER YAPILMIŞTIR. HASTAMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ SUNUYORUZ. SAYGILARIMIZLA

  • Emsey Hospital Temsilcisi09 Eylül 2013

    1992723 nolu bildirim ile ilgili; Hastamıza konuyla ilgili telefon ile dönüş yapılarak, detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön