28 Nisan 2016

Emsey Hospital Çocuk Hastalıkları Bölümü Nasıl?

Bebeğimiz hastanenizde dünyaya geldi, ufak tefek problemleri görmezden gelip, kadın doğum bölümüne olan memnuniyetimizi dile getirdik. Doğumdan sonra çocuk hastalıkları için artık hastanenize gelmeye başladık. İlk şikayetimi de o zaman yazdım size, bu şikayetim ikinci ve son şikayetim. Y*********** Hanım'ı şikayet ettikten sonraki gün yine kendisiyle randevumuz vardı ve bizi kabul etmeyip A********** Hanım'a yönlendirdi. Birinci sorum: Y********** Hanımın yaptığı bu hareketi, hipokrat mı, hastane mi yoksa mensubu olduğu din mi vaaz ediyor?
Şimdi, evimiz size çok yakın olmasına rağmen yeni hastane ve doktor arayışına girdik. Bu yüzden çevreme olumlu referans vermediğimi belirtmek isterim. İkinci sorum: İlk intibası kesinlikle doktor olmayan insanları çalıştırmak hastane politikanız mı?
Lütfen, soruların cevaplarını kendinize verin, bana e-posta, telefon Hiçbir şekilde geri dönüş yapmayın.

İsmail 6.463 Okunma

Cevaplar

  • Emsey Hospital Temsilcisi30 Nisan 2016

    5395837 Bildirim İle İlgili ; Hastanemizde çocuk Bölümünde görev yapan tüm hekimlerimiz alanlarında başarı yapmış yetkinliğe sahip kadrodan oluşmaktadırlar. Bölgede Çocuk Bölümü özellikle hekimleri ile tercih edilen bir hastaneyiz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön