05 Nisan 2013

Emsey Hospital Ambulans Göndermediler!

03. 04. 2013 tarihinde gece 23:00 - 24:00 sularında Anadolu yakasının en büyük yenidoğan bakım servisi bulunan tam teşekküllü dört dörtlük hastanesi ! Emsey Hospital (Pendik Yenişehir mh) ambulans ihtiyacımıza karşılık veremedi, bu saatte ambulans çıkartamıyorum diyerek inanamadım.

Zaten çaresiz olduğumuz bir anda ihtiyacımız olan ambulansı , bu saatte ambulans doktorumuz yok ambulans çıkartamam diyen Hastane supervisor una söylenecek şeyler acil olan durumumuza zaman kaybettirmekten başka bişi olamazdı. Emsey Hospital acil servis hizmeti de eminim gece saatlerinde vermiyordur.

Hakan 1.965 Okunma

Cevaplar

  • Hakan23 Eylül 2013

    Evet, uzun zaman önce telefonla aradılar ve görüştük , verilen bilgiyi de paylaşmak istiyorum. ''Ambulans servisi, hastanedeki acil hastaların başka bir hastaneye nakli gerekirse kullanılmakta imiş, ayrıca bir hizmetleri yokmuş. Biz öncelikle 112 den bu hizmeti almalıymışız...'' Biz dersimizi aldık bu konuda... ilgilenen herkese teşekkürler.

  • Emsey Hospital Temsilcisi23 Eylül 2013

    1727401 nolu bildirim ile ilgili; Hastamıza konuyla ilgili telefon ile dönüş yapılarak, detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön