29 Eylül 2015

Emsan Mutfak Yemek Takımı Deseninde Solma!

2011'de aldığım yemek takımının taslarının deseninde solma mevcut. Ben Emsan tekniğiyle görüştüm görüşmem sonucunda 2 adet tas gönderebiliriz dediler. Ben yemek takımımdan hiç memnun kalmadım. Ürün satıldığı zaman deseninde solma olmaz diyorlar memnun kalırsınız diyorlar. Yalnız memnun kalmayınca ürün iade almıyorlar.

Bu kadar basit olduğunu bilseydim kesinlikle almazdım. Pazardan aldığım 2 liralık porselen tabakları onlardan daha sık kullandığım halde onların desenin hiçbir şekilde solma yok. Ben yemek takımı iade etmek istiyorum. Onun yerine aynı sorunu yaşamayacağım yemek takımının gönderilmesini rica ediyorum. Büyük bir marka beni mağdur etmeyeceğinizi düşünüyorum.

Semra 924 Okunma

Cevaplar

  • Emsan Mutfak Temsilcisi10 Kasım 2015

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup, sorun yaşamış olduğu ürünle ilgili eksik parça gönderiminin tarafımızdan yapılacağı bilgisi iletilmiştir. Saygılarımızla, Emsan Mutfak Gereçleri San. ve Tic. A.Ş. Merkez Mah. Dereboyu Cad. Basın Ekspres Yolu No:19 Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL Tel: (212) 495 22 22

  • Semra29 Eylül 2015

    Merhabalar, 2011 de aldığım yemek takımının taslarının deseninde solma mevcut. Ben emsan tekniğiyle görüştüm görüşmem sonucunda 2 adet tas göndere biliriz dediler. Ben yemek takımımdan hiç memnun kalmadım ürün satıldığı zaman deseninde solma olmaz diyorlar memnun kalırsınız diyorlar. Yalnız memnun kalmayınca ürün iade almıyorlar. Bu kadar basit olduğunu bilseydim kesinlikle almazdım. Pazardan aldığım 2 liralık porselen tabakları onlardan daha sık kullandığım halde onların desenin hiçbir şekilde solma yok. Ben yemek takımı iade etmek istiyorum onun yerine aynı sorunu yaşamayacağım yemek takımının gönderilmesini rica ediyorum. Büyük bir marka beni mağdur etmeyeceğinizi düşünüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön