02 Kasım 2013

Emsan Mutfak Blender Sürekli Bozuluyor!

İstanbul Neomarin AVM'de bulunan Karaca mağazasından 04.05.2013 tarihinde çok beğenerek aldığım görüntüsüne bayıldığım Emsan Feel Steel Blender Set'im sorunlu çıktı. Ağustos ayında bu sorunlardan dolayı mağazaya gittim fakat beni servise yönlendirdiler. Servisin nerede olduğunu sorunca bilmediklerini söylediler.


Israrlarım sonucunda kendileri ürünü alıp gönderdiler. Yeni blender geldi ilk bir kaç hafta çalıştı fakat sonra yine aynı durumda. Ben sürekli mağazaya gidip bunu iade edip yeni ürünün gelmesini 15 gün beklemek zorunda değilim. Blenderımın parasını iade istiyorum.

Elif 2.767 Okunma

Cevaplar

  • Emsan Mutfak Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle Emsan markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün iade alınmıştır. Emsan Müşteri Hizmetleri [email protected] 0212 495 22 22

  • Elif18 Aralık 2013

    Sayın yetkili; 04.05.2013 tarihinde neomarin avm deki mağazanızdan emsan marka aldığım blenderla ilgili aparatların takılıp çıkartıldığı Plastik parçasının yalama olmasından dolayı yaşadığım sıkıntıyla ilgili 29.08.213 tarihinde mağazanıza geri götürdüm. Mağaza yetkilisi emsanın yetkili servisiyle görüşmem gerektiği, kendilerinin elektronik ürünlerde yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Bende kargoyla gönderilecek ürünün sağlam gidip gitmemesinin riskini üstlenmek istemediğim ve kargo maliyetlerine katlanmayı reddettiğim için en önemlisi kurumsal bir firma olarak düşünüp sattığı ürünün arkasında duracağını sandığım (satış yetkilisi ürün satılırken her türlü sıkıntıda ürünün 2 yıl garantisi olduğu için mağazada yardımcı olacaklarını da belirttiler) karacayı muhatap olarak kabul ettiğimi, emsanla gerekli temasların karaca tarafından yapılması gerektiğini belirterek ekte de görebileceğiniz servis fişiyle teslim ettim. 10-15 gün içinde ürün değiştirilerek mağazada tarafıma teslim edildi. Aradan 3 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, aynı yerden aynı Şikayetle dün (27.11.2013) gittim mağazanızdaki farklı bir yetkiliyle görüşme neticesinde beni yine emsana, yetkili servisine tarzında Çözümden uzak cevaplar alınca sizinle irtibata geçtim.Mağazanızdaki 3 ay arayla aynı durumdaki sorunla ilgili bana sunulan tüketici memnuniyetinden uzak çözüm önerilerinin farklılık göstermesi kurumsal yapınızla ilgili düşüncelerimi değiştirmiştir. Sonuç olarak ben emsanı artık kullanmak istemiyorum, ya paramı iade edin ya da hukuki yollara başvuracağımı bildirir, en kısa sürede şikayetimle ilgili konunun değerlendirilip tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

  • Emsan Mutfak Temsilcisi22 Kasım 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle Emsan markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sorunun giderilme sürecinde bilgilendirme yapılmıştır. Emsan Müşteri Hizmetleri [email protected] 0212 495 22 22

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön