Emsan Mutfak Yemek Takımı Deseninde Solma!

Semra Ö. |

2011'de aldığım yemek takımının taslarının deseninde solma mevcut. Ben Emsan tekniğiyle görüştüm görüşmem sonucunda 2 adet tas gönderebiliriz dediler. Ben yemek takımımdan hiç memnun kalmadım. Ürün satıldığı zaman deseninde solma olmaz diyorlar memnun kalırsınız diyorlar. Yalnız memnun kalmayınca ürün iade almıyorlar.

Bu kadar basit olduğunu bilseydim kesinlikle almazdım. Pazardan aldığım 2 liralık porselen tabakları onlardan daha sık kullandığım halde onların desenin hiçbir şekilde solma yok. Ben yemek takımı iade etmek istiyorum. Onun yerine aynı sorunu yaşamayacağım yemek takımının gönderilmesini rica ediyorum. Büyük bir marka beni mağdur etmeyeceğinizi düşünüyorum.

Etiketler :

Desen - Boya - Yazı Silinme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  18:22

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup, sorun yaşamış olduğu ürünle ilgili eksik parça gönderiminin tarafımızdan yapılacağı bilgisi iletilmiştir.
  Saygılarımızla,

  Emsan Mutfak Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
  Merkez Mah. Dereboyu Cad. Basın Ekspres Yolu
  No:19 Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL
  Tel: (212) 495 22 22

 • Semra Ö.
  29 Eylül
  13:34

  Merhabalar,
  2011 de aldığım yemek takımının taslarının deseninde solma mevcut. Ben emsan tekniğiyle görüştüm görüşmem sonucunda 2 adet tas göndere biliriz dediler. Ben yemek takımımdan hiç memnun kalmadım ürün satıldığı zaman deseninde solma olmaz diyorlar memnun kalırsınız diyorlar. Yalnız memnun kalmayınca ürün iade almıyorlar. Bu kadar basit olduğunu bilseydim kesinlikle almazdım. Pazardan aldığım 2 liralık porselen tabakları onlardan daha sık kullandığım halde onların desenin hiçbir şekilde solma yok. Ben yemek takımı iade etmek istiyorum onun yerine aynı sorunu yaşamayacağım yemek takımının gönderilmesini rica ediyorum. Büyük bir marka beni mağdur etmeyeceğinizi düşünüyorum.