Emsan Mutfak Kötü Çıkan Tencereler.

Zeynep Karaca G. |

Emsan'dan almış olduğum tencerelerimi yemek pişiremediğim ve kullanamadığım için firma ile görüşüp geri gönderdim. Ben değişim talep ettim açıkçası ama konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı tarafıma. Kargo Emsan'a ulaştıktan 1 hafta sonra aradım bilgi almak için tarafıma size 20 gün için bilgi verir arkadaşlarımız dediler ve ben açıklama yaparken yüzüme kapandı telefon, sonrasında tekrar aramadım ve bekledim. Söyledikleri gibi 20 gün geçti haber beklerken bugün kargodan kurye arkadaş aradı anne ve babamın isim soy ismine kargonuz var dedi, şaşırdım ailem başka bir semtte oturuyor kargo beklemiyorlar ki ne alaka diye düşünürken Emsan'dan gelen kargo fakat ağır olduğu için kata çıkaramayız dedi. Çok sinirlendim neyse kargonun geleceğinden bilgim yok firma bana bilgi verecekti. Arayan olmadığını ve hamile olduğumu söyledim nasıl 4, kata çıkaracağım? Emsan neden tarafıma bilgi vermedi, ilgilenmedi?

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:01

  Merhaba,

  Müşterimizin problemi çözümlenmiştir.

  Saygılarımızla,

  Emsan Mutfak Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
  Merkez Mah. Dereboyu Cad. Basın Ekspres Yolu
  No:19 Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL
  Tel: (212) 495 22 22

 • Zeynep Karaca G.
  09 Haziran
  20:02

  Emsan teknik servis sorumlusu tencere setinde değişiklik yapmayacaklarını ve tarafıma göndereceklerini söyledikleri halde.
  İstediğim gibi başka bir tencere seti göndermişler bugün kargoyu alıp açtığımda çok sevindim... Teşekkür ederim.
  Ama kapaklardan biri kırık çıktı yarın teşekkür etmek için arayacağım

 • Zeynep Karaca G.
  07 Haziran
  15:59

  2 gün önce 2.kez geri gönderdiğim sorun yaşadığım tencereler hk firmaya bilgi verdiğim halde servis sorumlusu bugün beni arıyor siz kendi kafanıza göre kimseye bilgi vermeden neden ürünleri gönderip duruyorsunuz diyor. Bende gerekli açıklamayı yaptım ürünleri gönderirken sorunu anlatıp firmanın talebi üzerine gönderdiğimi söyledim. Kendilerinin aslında tarafıma bilgi vermeden adresime gönderdiklerini neden böyle yaptıklarını söyledim. vel hasıl kelam o iğrenç tencere takımını bana göndereceklerini aldığım Evshop mağazasına satmamı oradan başka ürünle değiştirmemi söyledi.
  Be emsan sen kendi malının ardında durmazken satan mağaza neden senin sorunlu üretim yaptığın gold tencere setinle uğraşsın

 • Zeynep Karaca G.
  24 Mayıs
  15:21

  EMsanı kınıyorum ne durum hakkında bilgi verdiler, ne kargoyu göndereceklerinden haberim vardı ne de kendi ürünlerimi adıma gönderdiler. Defalarca aramama rağmen görüşüp bilgi alamadım bugünde sürekli aradım fakat maalesef yine ulaşamadım. Yazıklar olsun ne biçim firmasınız ne elemanlarınız ne teknik servisiniz.