Emsan Mutfak Füzyon Düdüklü Tencere Değil Sadece Tencereymiş...

Zafer Ö. |

1 ay önce Yeni nesil düdüklü tencere diye maalesef Emsan Mutfak Füzyon aldım. Bırakın düdüklü tencereyi normal tencereye göre bile daha uzun bir zamanda pişiriyor. Emsan Mutfağ'ı aradığımda aslında bunun bir düdüklü tencere olmadığını buharlı pişirici olduğunu arada kapağı açılabildiği Vs. Vs söylediler. Yönetimin aldığı bir karar olduğunu ve bu model de hiçbir şekilde geri alım veya farklı bir modelle değişim yapılmadığını belirttiler. Anlaşılan hatalı ürünlerin kendilerine ve bize patlamasını istemişler. Verdiğimiz para ile kaldık. Hiçbir çözüm yolu veya değişim talebimizi ciddiye almıyorlar. Ürün halen internet sayfasında Yeni Nesil Düdüklü tencere olarak kayıtlı. Yılların Emsan Mutfak'ın geldiği hale gerçekten üzüldüm.

Etiketler :

Bayi Eksik Bilgilendirme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer Ö.
  06 Mayıs
  14:25

  Beni kimse aramamıştır. Normal bir çelik tencereden daha uzun bir pişirme süresi vardır. Değişim veya iade hakkı zaten benim önceki çabalarımda olmadığı söylenmiştir. Tüketici hakem heyetine başvuru belgelerimi toparlıyorum. Bu mantıkla hiçbir çözüm getirileceğini düşünmüyorum.

 • 04 Mayıs
  15:34

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup, sorun yaşamış olduğu ürün hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Uzun pişirmesi süresi hakkında ; Füzyon yeni nesil düdüklü tencere , cam kapaklı ve pişirme esnasında açılabilir özelliklere sahip olduğu için standart düdüklülere oranla pişirme süresi daha uzundur.

  Saygılarımızla,

  Emsan Mutfak Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
  Merkez Mah. Dereboyu Cad. Basın Ekspres Yolu
  No:19 Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL
  Tel: (212) 495 22 22