Emsan Mutfak Çaycının Kulpu Elimde Kaldı, Çay Üstüme Devrildi!

Melda A. |

24.08.2013 tarihinde Ankara Armada Karaca mağazasından aldığım Emsan EMS 2022 GS model çaycı 2 ayda arızalandı. İçinde kaynar çay varken çaycının sapı elimde kaldı, kaynar çayla birlikte cam gövde üzerime düştü. Ne satışı yapan mağaza, ne yönlendirdiğiniz teknik servis ne de İstanbul müşteri hizmetleri ilgilenmiyor.

Garantisi olan bir ürün ve hala mağazalarda satışı yapılıyor. Isınacak cam yüzeye plastik sap nasıl silikonla yapıştırılır aklım almıyor. Bu kadar hatalı bir üretim olamaz. Ve bu kadar ilgisiz bir müşteri hizmetleri de olamaz. Bana ürünü tekrar silikonla yapıştırıp iade etmeye çalışıyorsunuz. Herhalde ciddi bir olay yaşanıp birilerinin hastanelik olması lazım..

Etiketler :

Kapak - Conta - Kulp sorunu Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melda A.
  06 Ocak
  10:24

  merhaba,

  yeni ürün elime ulaştı. teşekkür ederim.
  eski ürünü size kargolamam için bir adres iletebilir misiniz?

 • Melda A.
  18 Aralık
  10:03

  merhaba,

  acaba konu ile ilgili herhangi biri iletişime geçecek mi benimle? yoksa yine ordan oraya mı yönlendireceksiniz. çok ayıp bu yaptığınız gerçekten!!!

 • Melda A.
  18 Aralık
  10:01

  Bana çözüm sunduklarını söylediler, ancak üstünden neredeyse 10 gün geçti. Hala hiçbir hareket yok. Sırf bu sitede görüntüde çözüldü yazsın diye arayıp konuştular. Ve ben aynı numarayı geri aradığımda muattap bulamıyorum. Yine kimse ilgilenmiyor..

 • Melda A.
  16 Aralık
  13:39

  merhaba. ürünün perşembe kargolanacağı söylendi. ancak henüz elime ulaşmadı. teslim zamanı ile ilgili bilgilendirme yapabilir misiniz? teşekkürler,

 • 12 Aralık
  10:09

  Sayın Müşterimiz,
  Öncelikle Emsan markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Problem çözülmüştür, yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

  Emsan Müşteri Hizmetleri
  info@emsan.com.tr
  0212 495 22 22