12 Şubat 2016

Emsan Mutfak 12 Kişilik Yemek Takımının Desenleri Siliniyor.

Keşan bayisinden 12 kişilik yemek takım aldım. Üstelik çeyiz setim bir sene boyunca 3 kere sıfır ile değiştirildi çünkü yeni açılan paketlerde bile soyulan desenler vardı. Öncekinde ise kullanmaya başladıktan sonra desenler soyuldu. 3 kere değişti. Ve yine değişecek. Farklı bir modelle değişsin istiyorum artık. Böyle yapa yapa amacınız garantisini mi doldurtmak. Neyin peşindesiniz? Bizden kaynaklı bir sorun yokken ısrarla aynı modeli verip duruyorsunuz. Modeliniz sıkıntılı yaldızsız bir model istiyorum fakat yine aynısını veriyorsunuz. Yeter artık. 1 senelik evliyim ve 1 senedir kullanamadım sizin yüzünüzden. Tüketici haklarına gideceğim 2 milyar para ver sonra çöpe gitsin yok öyle. Desensiz model ile değişim istiyorum. Ötesi yok. Sorumluluklarınızın farkına varın artık.

Evşin 1.387 Okunma

Cevaplar

 • Evşin24 Mayıs 2016

  Firma çok iyi gerçekten tüm sorunlarım ile ilgilendiler ve başka bir yemek takımı ile değişim yaptılar. Teşekkğr ederim

 • Evşin'in Teşekkür Mesajı04 Nisan 2016

  Sonuna kadar ürünlerinin arkasında duruyorlar kesinlikle, teşekkürler.

 • Emsan Mutfak Temsilcisi15 Şubat 2016

  Merhaba, Müşterimiz ile görüşme sağlanmış olup, sorun yaşamış olduğu ürünler hakkında yardımcı olunmuştur. Saygılarımızla, Emsan Mutfak Gereçleri San. ve Tic. A.Ş. Merkez Mah. Dereboyu Cad. Basın Ekspres Yolu No:19 Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL Tel: (212) 495 22 22

 • Evşin12 Şubat 2016

  Yok öyle gönderin ürünü de bakalım yok. Kendi satın aldığım bayi bana elimizdeki sizin aldınız modeller satıldığında farklı modelle değiştirebilirz dedi. Ben o modelin bitmesini mi beklicem. Bayim ile konuşun farklı modelle değiştirsin. 2 milyar para verdik yazık günah. Amaç garantiyi mi doldurtmak. Kaldı ki bir ürün 3 defa değişirse ya para iadesi vs.. yapılması gerekir. Ya bana farklı bir model verirsiniz. Ya da gereğini yapacağım artık siz ilgilenmiyorsanız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön