Toplam çözüm sayısı
..
Emoyra ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Emoyra Ayakkkabı İndirim Parası Kargo Parası Adı Altında Ücret İstiyor

9043görüntüleme
Karen
Karen 29 Temmuz 2020 21:27

Instagram'da satış yapan fatura bile kesmeyen sonra isteyince kesen indirimli ürün satin aldığınızda değişim ve iade istediğinizde 30 lira keserim siz kendiniz ücret ödeseniz de kargo parası isteyen bir firma. Kapıda ödeme ücreti keserim indirim yaptım geri alırım gibi sözlerle zorla ürün satmak isteyen firma.

Emoyra Logo
Emoyra19 Ağustos 2020 19:48

Değerli Müşterimiz, 1-Siparişin alınmasının ardından ürün kargo aşamasına geçildiğinde e-arşiv fatura sistem tarafından otomatik olarak oluşturuluyor ve müşterimizin iletmiş olduğu mail adresine gönderiliyor. Sizin siparişiniz özelinde incelediğimizde; siparişinizi web sitemiz üzerinden 19.07.2020 tarihinde oluşturduğunuzu, bizimse ürünü 23.07.2020 tarihinde faturasını keserek kargo yaptığımızı görüyoruz. Sitemize üye olmadan alışveriş yapmış olmanız sebebiyle faturanız mail yolu ile tarafınıza iletilememiştir ancak 29.07.2020 tarihli görüşmelerimizde bilgilerinize sunulmuştur. Emoyra Global A.Ş. olarak sistemimizin ve takip ettiğimiz kalite çizgisinin faturasız mal çıkışına kesinlikle müsaade etmediğini altını çizerek belirtmek isteriz. Satılan tüm ürünler faturalıdır. 2-İade etmek istediğiniz ürünün “150 TL üzeri alışverişlerde 30 TL indirim” kampanyası kapsamında alındığını ve ürünlerin toplam fiyatları üzerinden tarafınıza 30 TL indirim uygulandığını görüyoruz. Sizden talep edilen bahse konu 30 TL, 150 TL üzeri harcama yaptığınız için tarafınıza indirim olarak uygulanan ve iadeniz sonrası 150 TL'nin altına düşen siparişinizin ardından geri istenen tutardır. İade etmeyerek değişimi tercih etmeniz ve ürünlerimizi kullanıyor olmanız bizi çok mutlu etti, ürünler ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Emoyra olarak sorununuzu çözmek için her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Kullanmış olduğunuz dönemin kampanyasının şartları da sitemiz üzerinden tüm kullanıcılarımız ile aşağıdaki gibi açık bir şekilde paylaşılmıştı; Q • Kampanyalı olarak oluşturulan siparişlerde ürün iadesi yapıldığında kampanyada kazanılan 30 TL ya da 50 TL değerindeki tutar iade edilen ürünün web sitemizdeki satış fiyatından düşülecektir. • 200 TL üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kampanyasından yararlanarak oluşturulan siparişlerde ürün iadesi gerçekleştiğinde kampanya 150 TL üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kampanyasına dönüştürülemez.” /Q Sizi tekrar müşterimiz olarak görmek bizleri çok mutlu edecektir. Saygılarımızla, Emoyra Global A.Ş.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Gülçin
Gülçin25 Nisan 2021 02:31
 

Benim anlamadığım 30 TL neden istiyorsunuz ki? 150 TL'ye İndirim yaptınız diyelim 120 oldu alıcı 120 TL ödedi iade durumunda sizden 150 TL istemiyor ki 30 lira istiyorsunuz. Sizden ödediği neyse onu istiyor. Bu çok garibime gitti

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile