Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

Emniyet Genel Müdürlüğü Silahlı Özel Güvenlik Başvurum 14.02.2022 Tarihinden Beri Sonuçlanmadı

profile
31 Temmuz 2022
18.237

5.5 ay oldu silahözel güvenlik kimlik kart başvurum soruşturmada görünüyor. 14.02.2022 tarihinde evraklarımı Şişli özel güvenlik şubeye teslim ettim. 2 ay içinde gelir dediler ve gelmedi. Mayıs ayında sormaya gittiğimde 1 ay daha bekleyin gelir dediler, ben 2 ay daha bekledim ve yine gelmedi.

Olumlu veya olumsuz herhangi bir dönüşte alamıyoruz. Oturduğum yerden Şişli özel güvenlik şube 40 km, yakın değil. Tekrar gitsem de sonuç alacağımı düşünmüyorum. Bekleyin diyecekler.

Bu konuda yardımcı olmanızı ve bir an önce sonuçlandırmanızı rica ediyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Suat
25 Ağustos 2022 19:17

Son durum bugün CİMER e yazdım bekliyorum hiçbir değişiklik yok

Benzer Şikayetler

Emniyet Genel Müdürlüğü Silahlı Özel Güvenlik

profile
12 Nisan
225

6 aydır silahlı özel güvenlik kartı için evrak verdim. 6 ay oldu hala ne kart geldi ne de arıyorlar. Anlamadım, neden böyle oluyor. Bu kadar sürmemesi lazım, bu kadar mı zor bir kartın çıkarılması. Vermeyeceklerse söylesinler, bilelim olmaz ki bu kadar.

Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Kimlik Kartı

profile
24 Mart
451

Silahlı özel güvenlik kimlik kartım için sınavı geçtim ve evrakları teslim ettim. Ancak kaç aydır gelmedi ve çalışabilir belgesi de verilmedi. Ne kadar daha beklemem gerekiyor acaba? Kimlik kartım olmadığı için bir yere iş başvurusu da yapamıyorum. Lütfen bir an önce gönderilmesini rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

9 Yorum

Görkem

Merhaba Suat Bey; Fiziksel olarak "Parmak İzi" verdiniz mi? Benden öyle bir şey istemediler ve işin bitti gidebilirsiniz diyerek gönderdiler ve biraz sert gördüm orada çalışanları bende sorgulamadım. E devlet üzerinden baktığım yazı hala değişmemiş. Mavi bir şekilde sisteme parmak izi bilgisi gerekiyor yazıyor. Sarı olarak da başvurunuz bulunmamaktadır diyor. Halen aynı. Neyi Yanlış yapıyorum Acaba? Yaklaşık 1 ay oldu başvuralı... İyi Akşamlar

Görkem

CİMER'e de şikayette bulundum sizin şikayetinize istinaden. CİMER Hiç aklıma gelmemişti. Teşekkür ederim. Yarına Randevu aldım bir daha sorucam inşallah iyi sonuçlanır. İyi Akşamlar...

Suat

Merhaba ben parmak izi falan vermedim direk evraklarımı alıp göndermişlerdi beni. Evet çalışanları sert mizaçlı biraz. Sizin biraz yeni 2 ay daha bekleyin sonra şubeye sorarsınız ve hatta CİMER üzerinden şikayetle sorarsınız. Ama şu an çok erken en az 2 ay.

Suat

CİMER e yazmam sonucunda şubeden tarafıma geri bildirim yapıldı. Başvurum tamamlanmış ve kartımı adresime en kısa zamanda göndereceklermiş.

Ceyda

Benimde aynı durum 2 ayı geçti kimlik ortada yok aramdıgım yer kalmadı ya

Kırmızı

Benimde gelmedi 3 ay oluyor bende CİMER'e yazdım hala cevap yok ne olacak bilmiyorum 2.5 ay daha beklersem kafayı yerim inşallah daha erken gelir :(

Suat

İnşallah gelir elden bir şey gelmiyor mecbur bekleyeceğiz

Kırmızı

Son durum ne

Suat

Son durum bugün CİMER e yazdım bekliyorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz