Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tufan sonuçtan hiç memnun değil

Emniyet Genel Müdürlüğü Personelinin Vurdumduymazlığı!

148
Tufan
Tufan 13 Eylül 2022 17:54

02.09.2022 de Kağıthane'de arabamın camı kırıldı ve soyuldu, pasaport dahil 15.000 TL eşya çalındı, bir ekip dahi gelmedi. En yakın karakola gidip şikayetçi olmam söylendi, daha sonra olay mahalline gidilip inceleme yapılacağı söylendi 11 gün geçti, ne gelen var ne bilgi veren var, İstanbul'da mahsur kaldık Almanya'ya evimize dönemiyoruz,Alman konsolosluğunun bu gibi acil durumda bizi yeni başvuru yapan şahıslarla aynı Kategoriye koyup 2 hafta sonrasına randevu oluşturması başka bir skandal, Emniyetin vurdumduymazlığı başka bir skandal.

Benzer Şikayetler

profile
4.848
01 Haziran 2022

Emniyet Genel Müdürlüğü Vatandaşa Kabalık Yapan Memur Arkadaş

Öncelikle bütün polis teşkilatına sevgilerim saygılarımla. Bugün 01/062022 sabah 08:00 civarında iş yerim olan Arçelik fabrikasına geldim iş yerinde arkadaşlar dün beşkavaklar Mah okul önünden küçük bir çocuğun kaçırıldığını duydum herkes kendi arasında konuşuyorlar sosyal medyada fotosu falan var b...

Emniyet Genel Müdürlüğü Vatandaşa Kabalık Yapan Memur Arkadaş
profile
78
1 hafta önce

Emniyet Genel Müdürlüğü Motosikletli Kağıt Toplayıcılar

Yetkili birim amirliğine, Kağıt toplayıcılar sokak ve caddelerde plakasız motorlarla ters yönde, yaya geçitlerinde, çocuk parklarında tehlike arz edecek şekilde dolaşmaktadırlar. Gereğinin yapılmasını en kısa zamanda yetkililerden talep eder, saygılarımı sunarım.

profile
1.065
2 hafta önce

Emniyet Genel Müdürlüğü Motor Hırsızlığına Çözüm

Kağıthane mahallesinde motorum çalındı. Her gün milyonlarca çalınan motorcuların hakkını aramak için yazıyorum. Çağlayan adliyesindeki polislerin rahat tavırları ve küçümsenip ilgilenmemeleri kadar can sıkıcı bir şey yok. Biz emeğimizi, hakkımızı aradığımız yerde bize kendiniz bulabiliyorsanız bulun...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
225
13 Şubat

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kartım Gelmedi

Aralığın 2 verdiğim kağıtlarımı ve hala gelmedi arıyorum açan yok ve geçici belge verilmiyor diyorlar kardeşim askere gidecek ve ben işe giremiyorum kartımın gelmesini istiyorum. Lütfen yardımcı olun çok mağdurum hala bekliyorum bir haber yok 1-2 ay dediler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .