Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sibel sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Kimlik Yenileme

6.403
Sibel
Sibel 29 Mayıs 2021 21:17

Randevu alamıyoruz, bu nasıl sistem bu bilişim çağında soruyorum yetkililere özel güvenlik kimlik yenileme yapacağım randevu yok, iş yeri anlamıyor kimlik istiyor. İşten çıkarılırsak kim verecek hesabını lütfen acil çözü lütfen zaten pandemiden dolayı maaş kesintisi yasıyoruz bir de çıkarılalım mı yani😣😣😣😣😣!

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
726
2 hafta önce

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Sınavı Çok Zor

Özel güvenlik sınavına 4. CÜ girişim ve yine kaldım. Soruları çok uzun ve çok zor, böyle sürekli sınava girip kalınca insan hayal kırıklığına uğruyor yani inanılmaz zor sorular çıkıyor. Böyle olunca hevesimiz kursağımızda kalıyor, keşke biraz kolaylaştırsanız

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
124
25 Nisan

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kimlik Kartı

2 aydır özel güvenlik silahlı kimlik kartını bekliyorum. Ne haber var, ne mesaj var. Bu kadar uzamaması gereken bir şey iş fırsatlarını kaçırıyoruz. Bu kadar şikayet gelmesine rağmen hala devam ediyorsa bir sıkıntı olması lazım. Bu konuda bilgilendirilmemiz gerekiyor.

profile
80
23 Nisan

Emniyet Genel Müdürlüğü Yetkisiz Engelli Araç Park Yeri İşgali

Muratpaşa belediyesine ait Deniz yüzü kafe Engelli araç park yeri yetkisi olmayan araçlar tarafından işgal edilmiştir. Görevli özel güvenlik görevlileri müdahale etmediği için sürekli olarak bu ihlal yapılmaktadır. Engelli araç bölgesini işgal eden araçların fotoğrafı ekte sunulacaktır. Gerekli ceza...

Emniyet Genel Müdürlüğü Yetkisiz Engelli Araç Park Yeri İşgali
profile
225
12 Nisan

Emniyet Genel Müdürlüğü Silahlı Özel Güvenlik

6 aydır silahlı özel güvenlik kartı için evrak verdim. 6 ay oldu hala ne kart geldi ne de arıyorlar. Anlamadım, neden böyle oluyor. Bu kadar sürmemesi lazım, bu kadar mı zor bir kartın çıkarılması. Vermeyeceklerse söylesinler, bilelim olmaz ki bu kadar.

profile
451
24 Mart

Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Kimlik Kartı

Silahlı özel güvenlik kimlik kartım için sınavı geçtim ve evrakları teslim ettim. Ancak kaç aydır gelmedi ve çalışabilir belgesi de verilmedi. Ne kadar daha beklemem gerekiyor acaba? Kimlik kartım olmadığı için bir yere iş başvurusu da yapamıyorum. Lütfen bir an önce gönderilmesini rica ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .