Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yigit sonuçtan hiç memnun değil

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Silahlı Kimlik Kartım  hala Soruşturma Aşamasında

766
Yigit
Yigit 08 Mart 12:26

Ocak 13'de teslim etmiş olduğum evraklar,2 ay olmasına rağmen güvenlik kimlik kartım hala soruşturma aşamasında olduğunu söylüyor. Bir an evvel bu kadar yavaş ilerleyen araştırmanın sonuçlanmasını istiyorum. Senelerdir böyle yapıyor. İnsanları işinden ve huzurundan etmeyin. İstanbul il Emniyet Genel Müdürlüğü.

Benzer Şikayetler

profile
124
25 Nisan

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kimlik Kartı

2 aydır özel güvenlik silahlı kimlik kartını bekliyorum. Ne haber var, ne mesaj var. Bu kadar uzamaması gereken bir şey iş fırsatlarını kaçırıyoruz. Bu kadar şikayet gelmesine rağmen hala devam ediyorsa bir sıkıntı olması lazım. Bu konuda bilgilendirilmemiz gerekiyor.

profile
451
24 Mart

Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Kimlik Kartı

Silahlı özel güvenlik kimlik kartım için sınavı geçtim ve evrakları teslim ettim. Ancak kaç aydır gelmedi ve çalışabilir belgesi de verilmedi. Ne kadar daha beklemem gerekiyor acaba? Kimlik kartım olmadığı için bir yere iş başvurusu da yapamıyorum. Lütfen bir an önce gönderilmesini rica ediyorum.

profile
561
17 Şubat

Emniyet Genel Müdürlüğü Silahlı Güvenlik Soruşturması

Silahlı özel güvenlik soruşturması neredeyse 1 ay olacak. Hala devam ediyor diyor ve benimle aynı gün başvuru yapan arkadaşımın kartı eline geçeli 4 gün oldu. Benim neden hala gelmedi? O kadar alım var iş buluyoruz ama kart gelmeyince ortada kalıyorum. Lütfen sürecin hızlanmasını istiyorum

Emniyet Genel Müdürlüğü Silahlı Güvenlik Soruşturması
profile
115
16 Şubat

Emniyet Genel Müdürlüğü Silah Satın Alma Yetki Belgesi

Malatya Emniyet müdürlüğü. Bulundurma Ruhsat evraklarını tam 40 gün önce verimiştim. 40 gün hiçbir işlem yapmadılar ve deprem. Şimdi en az 3 ay sallarlar. Adamı olan 2 günde yapıyor. Yazıklar olsun. Devletin bütün kurumları torpilsiz işlemez hale gelmiş.

profile
359
12 Şubat

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kimlik Kartı Silahlı

Özel güvenlik kimlik kartını kazandım sınavlarını her şeyini ama halen gelmedi kaç aydır bekliyorum elimde güzel işler var bunları kaçırıyorum lütfen buna bir çözüm bulsanız çok sevinirim benim için gerçekten çok önemli eğer değerlendirirseniz çok sevinirim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .