Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Güvenlik Kartı Ve Soruşturması

profile
18 Mayıs
13.123

Hatay'da deprem öncesi evraklarımızı verdik 3 aydır özel güvenlik silahkimlik kartını alamıyoruz. Bekliyorum. Depremzedeyiz daha güvenlik soruşturması bile yapılmamış. Devlette süreklilik esastır Ne haber var, ne mesaj var. Bu kadar uzamaması gerek gerek. Binlerce mağduriyet oluştu Bu kadar da olmaz Bu konuda gereken neden yapılmıyor.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Emniyet Genel Müdürlüğü Silahlı Özel Güvenlik Kartım Gelmedi

profile
14 Ekim 2022
5.411

Özel Güvenlik sınavını kazandım, paramı, harcımı yatırdım ve kimlik için e devlet'den başvurdum. 3 aydır işlemleriniz devam ediyor yazıyor. Özel Güvenlik İl Müdürlüğüne ise bir türlü ulaşılamıyor. Milyon kere bütün numaralarını aradım açan yok, mail attım dönen yok. Karşı tarafta muhatap alınabilece...

1 Destek

Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Soruşturmasının Uzaması

profile
13 Ağustos
4.307

2 gün sonra 2 ay olacak. 2 aydır özel güvenlik silahlı kimlik kartını bekliyorum. Ne haber var, ne mesaj var. Umarım en kısa zamanda olumlu bir şekilde sonuçlanır. Bekle bekle bir hal oldum. Sürekli e devlete bakıyorum hiçbir değişiklik yok. İnşallah hayırlısıyla sonuçlanır.

1 Destek

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kimlik Kart Başvuru

profile
24 Temmuz
3.754

E devletten silahlı yenileme özel güvenlik kimlik kartı başvurumu yaptım. İmzam uygun olduğu halde 1 aydan fazladır. Süre bekletip sonra imzanız uygun değil diyerek başvurumu iptal ettiler. Bu konuda yardım istiyorum. Başka insanlar da aynı şekilde mağdur zaten bir dünya yenileme parası veriyoruz bi...

1 Destek

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kimlik Kartı

profile
25 Nisan
124

2 aydır özel güvenlik silahlı kimlik kartını bekliyorum. Ne haber var, ne mesaj var. Bu kadar uzamaması gereken bir şey iş fırsatlarını kaçırıyoruz. Bu kadar şikayet gelmesine rağmen hala devam ediyorsa bir sıkıntı olması lazım. Bu konuda bilgilendirilmemiz gerekiyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü Silahlı Özel Güvenlik

profile
12 Nisan
225

6 aydır silahlı özel güvenlik kartı için evrak verdim. 6 ay oldu hala ne kart geldi ne de arıyorlar. Anlamadım, neden böyle oluyor. Bu kadar sürmemesi lazım, bu kadar mı zor bir kartın çıkarılması. Vermeyeceklerse söylesinler, bilelim olmaz ki bu kadar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz