sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Emniyet Genel Müdürlüğü Okul Çıkışı Çekilen Araçlar

Serhan Serhan23 Ekim 14:55

İlkokul çıkışı sırasında saat 12 ile 12:10 arasında Şişli Terakki Lisesine çocuğumuzu almaya giden aileler olarak araçlarımızı genellikle bu sokakta kenara park etmekteyiz. Yol oldukça geniş, resimde de bunu göreceksiniz kaldı ki 10 dakika içerisinde herkes gitmiş oluyor. İlgili memur bir önceki gün başka aracı çekerken durumu açıkladık kendisi bugün de beni tanıdı. Okul çıkış saati olduğunu Covid-19 'dan dolayı servis kullanmadığımızı bu saat aralığında (10 dakikalığına) anlayış göstermesini yolda herhangi bir tıkanıklığa da sebep vermediğimizi ilettik. Kendini "Ben anlamam şeridi daraltmışsın çekerim kardeşim" şeklinde bir cevap vermiştir ve nitekim bir önceki günden mimlediği aracımı bugün çekmiştir. 

Kendisini bekledim ve konuştum yine kaba bir tavır ile çektiği resmi gösterip yolu daralttığımı söyledi. Hemen akabinde aynı yere giderek aracımı aynı yerde resimledim. Gördüğünüz üzere onun resmi ile aynı tek fark onun gibi dar açı ile çekmedim. Kaldı ki oraya park edenler iyi niyet ile park ediyoruz zira okulun önünde duran araçlar da var ve onlar gerçekten trafiği altüst ediyorlar. 

Park ettiğimiz yerin rahat ve geniş bir yol oluşu 10 dakika.' dan fazla kalmıyor oluşumuz ve benim gibi oraya elinde çocuğu ile gelen aileleri göz önüne alarak bir çözüm bulmanızı ve özellikle kaba davranışlı ilgili memur için gerekenin yapılmasını arz ediyorum. Ben pek tabii ki park cezamı ödedim. Sonrasında cezamı da ödeyeceğim, fakat bu yaşanan durumu kimseyi rahatsız etmeden yapılan bir park işlemini cezalandırılmasını şiddetle kınıyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler