Emniyet Genel Müdürlüğü Ma-6243486 Seri Numaralı 73-a Tarafıma Kesilen 132 TL Ceza

Şiir Şiir05 Ekim 14:19

21/09/2020 tarihinde Telsiz mh geçerken biranda önümdeki Doblo araç ani fren yaparak sağa sinyal vermeden döndü. Bende kornaya bastım önümde trafik olduğu için hareket etmeden önce bir kişi camıma maskesiz eğildi ve ellerini aracıma koydu. 

Camım açıktı ve korktum bana öndeki aracı tanıyor musun dedi bende niye sordunuz dedim oda rahatsız olduğunu söyledi. Anlam veremediğim şekilde bağırdı bende tepki gösterdim ve öndeki aracı görmediniz mi kaza yapıyorduk dedim. Görürsün sen dedi ve Oda hemen aracımın plakasını aldı. Bir şey söylemeden oradan uzaklaştım. Araçta anneannem ve annem vardı. 

Dün tesadüfen 132 TL ceza geldiğini gördüm e devletten. Ama daha tebliğ edilmedi bu yüzdende sulh hukuk mahkemesine müracaat edemiyorum. Bulunduğum yerdeki kamera kayıtlarının incelenmesini ve bu şahsın gerçekten fahri müfettiş mi polis mi olduğunun belirlenmesini ayrıca yazdığı cezanında tamamen keyfi olduğunu belirtiyorum. 

Asıl öndeki araca ceza yazılması gerekirken ben mağdur oldum. Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim ayrıca hukuki olarak da hakkımı arayacağım. Bulunduğum yerde mahalle aradıydı ayrıca bugüne kadarda hiç ceza yemediğimi kurallara her zaman uyduğumu belirtirim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler