23 Şubat 2013 #1647652

Emniyet Genel Müdürlüğü Koruma Talebimiz Reddedilmişti!

Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti adeletine güvenerek sizlerden yardım istiyorum. Soruyorum sizlere insan hayatı bu kadar ucuz mu bu ülkede. Ben Sivasın Zara kazasında ikamet ediyorum kardeşimin Y. Y. isimli şahısla münasebeti vardı ve kardeşimi ölümle tehtit ediyordu. Biz de karakola kamere kayıtları şahitlerin defalarca ifadeleri alındı ben de 02. 01. 2013 tarihinde Cumhuriyet Başsavcılığına bizi ölümle tehdit ediliyoruz diye koruma istedim.


6-7 tane şahit yazdırdım hiç birşey olmadı. Kardeşim 16, 01, 2013 gece 12 bıçaklanarak öldürüldü bir Türk Vatandaşı olarak Sivas Valisi Zara Savcısı ve tüm karakol polisinden şikayetçiyim. Buradan da netice almazsam insan haklarına gidecem.

Murat 110 Okunma

Cevaplar

  • Murat31 Ocak 2014

    vallaha tek inancım ilahi adelet hepinize hakkım helal değil allaha havale ediyorum

  • Murat07 Eylül 2013

    polislere güvenim bir türk olarak yoktur

  • Murat06 Mart 2013

    defalarca şikayet ettiğimiz halde hiç bir mudaalede bulunulmuyor görevinizi yapamıyorsanız bu işi bırakın insanları kandırmayın biz türkler bu ülkede bir sığınmacıyız sanki öyle muamele görüyoruz geçen ay şikayet ettim yene ediyorum sizi göreve çağırıyorum biliyorumki yine bir şey olmayacak siz rahatça huzurca maaşlarını alın helal diye çoluğunuza yeridir aldınız paralar haram olsun ben sizlere hakkımı helal etmiyorum ne polise se savcıya nede bu hükümete güvenmiyorum türk olduğum için kendimden utanıyorum keçke bir başka ülkede doğsaydım siz bir şey yapmazsanız o zaman bundan sonra olacaklardan ben mesul değilim herşeyin sorumluları sizlersiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön