Emniyet Genel Müdürlüğü İlgisiz Kurum

Cüneyt Cüneyt28 Eylül 15:53

İşim gereği sürekli gittiğim postane önünde sırada iken karşı taraftaki yemek işletmesinin önündeki insanlar tarafından ne zaman sıraya girsem sırada iken bakışları ile rahatsız edilmekteyim bu ilk kez değil ve aynı kişiler ne zaman sırada isem her zaman başıma gelmekte artık dayanamayıp polislerden yardım istedim fakat daha evvelki gibi tutanak tutmayıp beni darp edilmeme sebep olan Emniyet biriminiz gelme zahmetinde dahi bulunmamıştır. 

Tarafıma bir bayan tarafından Emniyet'e gidip şikayet edin beyefendi diyerek suratıma telefon kapatılmıştır. Tekrar aradığımda şahısları tanımadığımı söylememe rağmen aynı cümleleri tekrar tekrar tekrarladım anlamak istemeyen emniyet personelinize de yardımcı olmadıklarını ne de gelmek istemediklerini söyledim sizin gibi halka yararı olmayan bir kurumun görevini hala daha anlamış değilim emniyetin ismi emniyetsiz olsa daha makul olurmuş. 

Sizin yüzünüzden iş yeri güzergahımı değiştirmek zorunda kalıyorum umarım sevinmişsinizdir. Ve işimi yapmama engel olma konusunda kastı olanlara yararınız olur!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler