Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Kimlik Kartı

451
Aydin
Aydin 24 Mart 16:37

Silahlı özel güvenlik kimlik kartım için sınavı geçtim ve evrakları teslim ettim. Ancak kaç aydır gelmedi ve çalışabilir belgesi de verilmedi. Ne kadar daha beklemem gerekiyor acaba? Kimlik kartım olmadığı için bir yere iş başvurusu da yapamıyorum. Lütfen bir an önce gönderilmesini rica ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
67
2 hafta önce

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Güvenlik Kartı Ve Soruşturması

Hatay'da deprem öncesi evraklarımızı verdik 3 aydır özel güvenlik silahlı kimlik kartını alamıyoruz. Bekliyorum. Depremzedeyiz daha güvenlik soruşturması bile yapılmamış. Devlette süreklilik esastır Ne haber var, ne mesaj var. Bu kadar uzamaması gerek gerek. Binlerce mağduriyet oluştu Bu kadar da ol...

profile
124
25 Nisan

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kimlik Kartı

2 aydır özel güvenlik silahlı kimlik kartını bekliyorum. Ne haber var, ne mesaj var. Bu kadar uzamaması gereken bir şey iş fırsatlarını kaçırıyoruz. Bu kadar şikayet gelmesine rağmen hala devam ediyorsa bir sıkıntı olması lazım. Bu konuda bilgilendirilmemiz gerekiyor.

profile
225
12 Nisan

Emniyet Genel Müdürlüğü Silahlı Özel Güvenlik

6 aydır silahlı özel güvenlik kartı için evrak verdim. 6 ay oldu hala ne kart geldi ne de arıyorlar. Anlamadım, neden böyle oluyor. Bu kadar sürmemesi lazım, bu kadar mı zor bir kartın çıkarılması. Vermeyeceklerse söylesinler, bilelim olmaz ki bu kadar.

profile
3.282
12 Mart

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kimlik Kartı

Özel güvenlik kimlik kartım gelmedi 1 ay oldu neredeyse Yani lütfen sorunumu çözün iş bakamıyorum kendime benimle aynı sınava giren akrabalarım aldı ben alamadım neden silahlı silahsız fark ediyormu yardımcı olursanız sevinirim Allah'a emanet olun kendinize iti bakın

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Kimlik Kartı
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .