Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Emniyet Genel Müdürlüğü Araç Park Yeri

606görüntüleme
Özkan
Özkan 25 Kasım 2020 17:35

Sayın yetkililer yeni Bosna ahmetyesevi Caddesi üzeri artık araç bırakacak yer kalmadı araçlar sağlı solu park ediyorlar otoparklar dolu bu yetmiyormuş gibi trafik gelip sıradan ceza yazıyor bazen araç çekiyor bazen fotoğraf çekiyor sayın yetkililer siz söyleyin biz bu araçları nereye park edelim. Cezalar sonucu değiştirmeyecektir. İnsanları zor durumda bırakmayın.

Gelişme
Gelişme

1 hafta önce

Sayın yetkililer yeni Bosna ahmetyesevi Caddesi üzeri artık araç bırakacak yer kalmadı araçlar sağlı solu park ediyorlar otoparklar dolu bu yetmiyormuş gibi trafik gelip sıradan ceza yazıyor bazen araç çekiyor bazen fotoğraf çekiyor sayın yetkililer siz söyleyin biz bu araçları nereye park edelim. Cezalar sonucu değiştirmeyecektir. İnsanları zor durumda bırakmayın. Yeter artık.

3 hafta önce

Daha evvel belirtiğim gibi Yenibosna ahmetyesevi caddesinde ikamet etmekteyim akşam İşten geldiğimde trafik kurallarına uygun park ettiğim halde sabah aracıma ceza yazılıyor. 10-11-2020 - 132 TL 11-11-2020 -132 TL 23-12-2020 - 132 TL bu tarihlerin ilerisi de var ve bu haksız yere yediğim cezaların bir son verilmesinin istiyorum. Buradaki bütün otoparklar dolu. Bu haksız cezalar devam ederse hukuki yola baş vuracağım

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler